بازار فروش میوه فیسالیس طلایی

میوه فیسالیس در دو رنگ بنفش و طلایی پرورش می یابد که هردوی آنها دارای مزه دلچسب و خواص فراوانی می باشند. میوه فیسالیس طلایی به صورت مربا و شربت و انواع دیگر نیز قابل استفاده و مصرف می باشد. این میوه ، میوه ای بسیار خاص و ویژه می باشد و در برخی مناطق دنیا بسیار مورد علاقه و درخواست مردم می باشد. در ایران بازار بسیار رو به گسترشی برای فیسالیس طلایی وجود دارد و هر روز افراد بیشتری در عرصه تولید و خرید و فروش این میوه پر خاصیت وارد می شوند.  فیسالیس طلایی در بسیاری جاها از جمله میادین میوه و تره بار بصورت عمده و در میوه فروشی های بیشتر بالای شهر و شمال شهر بصورت تک فروشی و خرده فروشی در بسته بندی خاص ارائه می گردد.

بازار فروش میوه فیسالیس طلایی

شناخت کامل میوه فیسالیس طلایی

شناخت کامل میوه فیسالیس طلایی با توجه با غلاف دور فیسالیس و رنگ و شکل خاص آن به راحتی قابل تمایز از دیگر میوه های جدید می باشد. فیسالیس طلایی می تواند برای درمان بسیاری از بیماری ها بسیار مفید باشد.میوه فیسالیس ایران از لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و مورد طبع بسیاری از افراد قرار گرفته است و این استقبال هر روز رو به گسترش می باشد. طعم و مزه میوه فیسالیس طلایی بسیار خاص و ویژه می باشد و ترکیبی از میوه و طعم چند میوه دیگر می باشد. فیسالیس طلایی به علت خاص بودن و ارزمند بودن داراب قیمتی بالا می باشد و بیشتر در میوه فروشی های لاکچری و بالای شهر تهران و شهرهای بزرگ دیگر ایران فروخته می شود و با استقبال بسیار خوب مردم این مناط روبرو شده و در بسته بندی های مختلفی به آنها ارائه می شود.

روند صادرات میوه فیسالیس ایران

روند صادرات میوه فیسالیس ایران صادرات میوه فیسالیس ایران به چه کشورهایی صورت می گیرد؟

در حال حاضر صادرات میوه فیسالیس طلایی ایران با روند خوبی به کشورهای عراق و روسیه انجام می شود و در آنجا بازار بسیار خوبی فراهم کرده است. بازرگانان ایرانی ، میوه ها را از کشاورزان خریداری نموده و بعد از مراحل بسته بندی و . . . اقدام به صادرات آن می کنند. میوه فیسالیس طلای با ماندگاری چند روزه خود یکی از بهترین میوه ها برای انجام صادرات می باشد و درصد ریسک خرابی آن به نسبت دیگر میوه ها بسیار کم می باشد. ای میوه از طریق کانتینرهای بسیار بزرگ حمل شده و صادرات آن انجام می شود. بازرگانان ایرانی از طریق صادرات فیسالیس طلایی ایران، ارز بسیار خوبی را وارد کشور می کنند و به اقتصاد کشور کمک شایانی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.