با استفاده از کلاسور 4 حلقه پاپکو همه مطالب را به ذهن بسپارید

جا مدادی. اگر نمی‌خواهید لوازم التحریر را جداگانه انتخاب کنید، می‌توانید با انتخاب یک قلمدان راحت با پر کردن آماده، فرآیند خرید لوازم التحریر را ساده کنید. به عنوان یک قاعده، خودکار، مداد، کلاسور 4 حلقه پاپکو، خودکار و سایر لوازم آموزشی که باید با خود به مدرسه ببرید، از قبل در آن بسته بندی شده است.

برای یک کلاس اولی، بهتر است یک مرتب کننده مداد بخرد. در آن، لوازم اداری در حلقه های الاستیک (باندهای الاستیک) قرار دارد. وقتی مداد قلمی باز است، همه چیزهای لازم در چشم است و کودک می تواند به سرعت آنچه را که در لحظه فعلی نیاز دارد بیرون بیاورد و پس از استفاده در حلقه مناسب قرار دهد.

با استفاده منظم از جا مداد، کودک عادت می کند که وسایل مدرسه خود را مرتب نگه دارد.
کوله پشتی. بدون او راهی برای رفتن به کلاس اول مدرسه وجود ندارد. از این گذشته ، همه چیزهایی که برای یک کلاس اول لازم است در یک کوله پشتی قرار می گیرند.

چگونه کیف مدرسه مناسب انتخاب کنیم؟ دانش‌آموزان مدرن یک کوله‌پشتی راحت و سبک را ترجیح می‌دهند که بتوان آن را در دست حمل کرد یا روی پشت انداخت و دست‌ها را از طریق تسمه‌ها قرار داد. یک کوله پشتی خوب به حفظ وضعیت بدن و جلوگیری از انحنای ستون فقرات کمک می کند، بنابراین مدلی که انتخاب می کنید باید تعدادی از شرایط را برآورده کند:
از مواد سبک وزن، اما بسیار بادوام و مقاوم در برابر رطوبت ساخته شده باشد.

با تسمه های پهن، مجهز به درج های نرم که شانه ها را مالش نمی دهند، و در صورت لزوم یک بند کمر.
دارای پشتی ارتوپدی با کیفیت بالا – سفت و سخت، با بالشتک نرم.
با قابلیت تنظیم تسمه برای ارتفاع؛
با عناصر بازتابنده برای ایمنی کودک در جاده در شب.
دارای چندین محفظه: یک محفظه بزرگ برای کتاب های درسی، یک محفظه کوچکتر برای دفترچه یادداشت، جیب های متعدد برای مواد نوشتاری، یادداشت ها، اسباب بازی ها و چیزهای کوچک دیگر.

توجه داشته باشید که عرض کیف کودک از عرض شانه های کلاس اولی بیشتر نباشد. قبل از امتحان کردن کوله پشتی نخرید، حتما آن را روی فرزندتان بگذارید، یک بار داخل آن قرار دهید و از او بخواهید که راحتی بند ها را ارزیابی کند.
این کوله پشتی خرید را درمان کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.