تهیه ترشی سیر در سال 1401 که بوی بسیار مطبوعی دارد

به خوبی شناخته شده است که ترشی سیر در سال 1401 برای تقویت سیستم ایمنی، بازیابی لحن کلی بدن و جلوگیری از سرماخوردگی های “فصلی” بسیار مفید است.

شما می توانید آن را در رژیم غذایی نه تنها تازه، بلکه به صورت کنسرو شده نیز بگنجانید. فواید و مضرات سیر ترشی مدت‌هاست که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته و از نظر علمی ثابت شده است.

محصول سبزیجات محبوب در سراسر جهان. در غذاهای ملل مختلف از سیر به عنوان چاشنی استفاده می شود، طب سنتی دستور العمل های زیادی بر اساس خواص درمانی سیر ارائه می دهد.

سیر به صورت تازه یا خشک استفاده می شود. محبوبیت و سیر ترشی به دست آورد. این محصول طعمی مطبوع، بافتی ترد و بدون بوی تند سیر دارد. محتوای کالری سیر ترشی 42 کیلو کالری در هر 100 گرم محصول است.

سیر ترشی تمام ویتامین ها و مواد معدنی ضروری محصول تازه را حفظ می کند. این محصول حاوی مواد آلیسین و آجوئن است که به تولید سولفید هیدروژن در بدن کمک می کند که یک آنتی اکسیدان طبیعی است.

سیر ترشی همچنین در مبارزه با ویروس ها و سرماخوردگی، تصلب شرایین و اسکوربوت مفید است. استفاده از سیر ترشی در غذا، کار قلب و عروق خونی را عادی می کند، کلسترول را کاهش می دهد (کلریفیکاتور). اما سیر ترشی باید با احتیاط خورده شود و به طور معمول مصرف شود، زیرا در برخی موارد منع مصرف دارد و می تواند باعث عوارض جانبی شود.

سیر ترشی به دلیل وجود ویتامین C، PP، B6 و همچنین کلر، فسفر، پتاسیم، کلسیم، سدیم و منیزیم در آن مفید و ارزشمند است.در مغازه های هر شهر می توانید سیر ترشی پیدا کنید. در عین حال، لازم است ترکیب موجود در بانک را بخوانید و اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه اجزای مصنوعی به محصول اضافه نشده است. سیر ترشی را می توانید در منزل با آب نمک سرد و گرم بپزید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.