تولیدکننده فیسالیس زرد ارومیه

تولید کننده فیسالیس زرد ارومیه تلاش می‌کند تا بهترین میوه‌های فیسالیس را تولید و برداشت نموده و آنها را روانه بازارهای داخلی و خارجی بکند. فیسالیس زرد رنگ ارومیه دارای خاصیت های فراوان برای تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد.

تولیدکننده فیسالیس زرد ارومیه

تفاوت فیسالیس گلخانه ای با خودرو

تفاوت فیسالیس گلخانه ای با خودرو فیسالیس گلخانه ای با فیسالیس خودرو از نظر ظاهری و خاصیت مقداری با یکدیگر تفاوت دارند. فیسالیس زرد گلخانه ای یک میوه گرمسیری است که بومی آمریکای جنوبی است. به تازگی به دلیل داشتن طعم مطبوع و خواص دارویی، اخیراً در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است و به عنوان میوه ای ارزشمند و گران قیمت به حساب می آید. 

میوه های فیسالیس گلخانه ای و خودرو هر دو به دلیل داشتن منبع خوب مواد مغذی و ترکیبات فعال زیستی در کشورهای تولید کننده مختلف مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. با این حال، خصوصیات تغذیه ای و خصوصیات فعال زیستی هر دو میوه کشت شده و رویشی در طبیعت، در حال رشد در ایران به مقدار فراوانی انجام شده است. نتایج نشان داد که تفاوت مشخصی در خصوصیات فیزیکی و شیمیایی، تغذیه ای و زیست فعال میوه های فیسالیس گلخانه ای و نوع خودرو آن، وجود دارد. ميوه هاي فیسالیس زرد رنگ كشت شده در گلخانه های کشورمان، حاوي تركيبات بيشتري از منگنز و مس و فعاليت هاي زيست فعال به عنوان ويتامين C نسبت به ميوه هاي خودرو بودند. علاوه بر این، میوه های کشت شده فیسالیس فعالیت ضددردی بالایی نسبت به نوع خودرو نشان دادند. علاوه بر این، هر دو میوه فیسالیس کشت شده و خودرو یک فعالیت آنتی اکسیدانی عالی را نشان دادند که به عنوان فعالیت مهار رادیکال آزاد در برابر DPPH measured اندازه گیری شده است. (غلظت مؤثر که 50٪ از رادیکال ها را ترمیم می کند 0.64 و 1.65 میلی گرم در میلی لیتر ، به ترتیب).  این یافته ها حاکی از آن است که خواص تغذیه ای و ترکیبات فعال زیستی ویتامین C و β کاروتن از میوه های کشت شده و خودرو نسبت به کشورهایی که دارای سنت تولیدی هستند قابل مقایسه است. عملکرد آنتی اکسیدانی میوه های در حال رشد فیسالیس در منطقه ارومیه در مقایسه با آنهایی که در سایر مناطق تولید گزارش می شوند، قابل توجه است، که می تواند به شرایط اکولوژیکی مناسب نسبت داد.

فروشنده عمده فیسالیس زرد

فروشنده عمده فیسالیس زرد فروشنده ما در مراکز و فروشگاه ها سعی می کند تا فیسالیس زرد را به صورت عمده و جزئی به مشتریان ارائه بدهد. در این فروشگاه ها فیسالیس زرد بسیار قیمت ارزان و مناسبی داشته و فروشندگان ما بهترین راهنمایی های لازم را در خصوص این میوه های پرخاصیت مشتری می‌دهند تا بتواند میوه های سالم و تازه برای خود خریداری نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.