تولیدکننده فیسالیس نارنجی در ایران

فیسالیس نارنجی از بهترین نوع میوه های موجود در طبیعت است که به صورت محسوس افرادی به عنوان تولیدکننده در ایران نسبت به کاشت و پرورش این میوه فعالیت می کنند و محصولاتی پر بار دارند. فروش عمده این محصول با این که تولیدکننده های بسیار کمی دارد ولی از روند خوبی برخوردار است.

تولیدکننده فیسالیس نارنجی در ایران

خاصیت های شگفت انگیز فیسالیس نارنجی

خاصیت های شگفت انگیز فیسالیس نارنجی فیسالیس جزء میوه هایی است که در ایران به صورت بومی تولید نمی شود یعنی گیاه آن در ایران به صورت خوراکی وجود ندارد. برخی گونه های وحشی این میوه در ایران یافت می شود که مسلما قابل خوردن و بهره برداری نیست.

خاستگاه اصلی گیاه فیسالیس مناطق آمریکای جنوبی است که میزان تولید سالانه این میوه در کشور های آن منطقه بسیار چشمگیر است.
میوه فیسالیس همانند سایر میوه های مرسوم و موجود در بازار خواص درمانی، بهداشتی و دارویی زیادی دارد و افراد زیادی در جهان با علم به این خواص رو به استفاده از آن ها آورنده اند و در رژیم غذایی خود استفاده می کنند.

از مهم ترین خاصیت های شگفت انگیز این میوه می توان به بهبودی عملکرد چشم، تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت قوای جنسی، رفع بیماری ها چشمی مانند ناخنک، جوان سازی و شاداب سازی پوست اشاره نمود.

فیسالیس رنگی در بسیاری از موارد می تواند برای تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی نیز به خاطر جوان سازی پوست مورد استفاده قرار گیرد.

بازار فروش فیسالیس نارنجی

بازار فروش فیسالیس نارنجی فروش فیسالیس نارنجی در ایران هنوز از شرایط خوبی برخوردار نیست به خاطر همه گیر نشدن استفاده از میوه نمی توان گفت که بازار خرید و فروش آن فوق العاده است. اما در حال حاضر نیز افرادی که با این میوه آشنا هستند و از خاصیت های فراوان آن آگاهی دارد کم نیستند و می توانند جامعه هدف خوبی برای فروش این محصول باشند.

در ایران این میوه به صورت گلخانه ای تولید می شود و این یعنی امکان تولید آن در فصول مختلف سال وجود دارد. با توجه به شرایط فروشی که در ایران وجود دارد تولیدکنندگان و مزرعه داران می توانند در زمینه صادرات این محصول نیز فعالیت های چشمگیری داشته باشند.

این میوه به عنوان یکی از میوه های لاکچری در جهان به شمار می آید و به خاطر طعم و مزه های متفاوت و خواص شگفت انگیزی که دارد بسیاری از کشور های برای خرید آن استقبال می کنند.

بنابراین با تولید انبوه آن هم می توان شرایط فروش این میوه در بازار ایران را از طریق پخش و فروش عمده آن در سراسر کشور ارتقا داد و همینطور می توان با زمینه صادرات آن را به کشور های دیگر در حجم و تناژ های بالا فراهم نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.