تولیدکنندگان فیسالیس گلخانه ای زنجان

تولید کنندگان فیسالیس گلخانه ای زنجان عرضه کننده بهترین محصولات به بازار های کشور می باشند. فیسالیس زنجان به واسطه کیفیت بالایی که دارد در شهر های مختلف طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. شاید تا کنون اسم این میوه خوشمزه و پر طرفدار را نشنیده باشید ولی می توان گفت عروسک پشت پرده اسم رایج آن در کشور ما می باشد.

  • بیشتر بخوانید: هلو

این میوه یکی از پر فروش ترین محصولات در بازار های جهانی بویژه شرق آسیا محسوب می شود. امروزه در کشور ما نیز این میوه در شهر های مختلف بویژه زنجان تولید می شود.

تولیدکنندگان فیسالیس گلخانه ای زنجان

نحوه کاشت فیسالیس در گلخانه

نحوه کاشت فیسالیس در گلخانه نحوه کاشت فیسالیس در گلخانه با توجه به شرایط مختلف و آب و هوای متفاوت، متغیر است. به طور کلی می توان گفت پی هاچ خاکی که این میوه در آن رشد می کند باید بین 5 تا 8 باشد. میزان کودی که برای آن ها در نظر گرفته می شود بویژه کود نیروژن برای یک هکتار حدود 120 تا 240 کیلو می باشد و این نشان دهنده این است که این گیاهان با کود کم می توانند تغذیه کنند.

مدت زمان کاشت این محصول تا زمان برداشت آن و رشد کامل میوه، 90 روز می باشد. بهتر است این میوه را در اویل پاییز بکارید و بعد از 40 روز جوانه های آن را می توانید مشاهده کنید و در دوره زمانی 80 تا 90 روزه می توانید میوه آن را برداشت کنید. این شرایط رشد در گلخانه ها مدت زمان طولانی تری محسوب می باشد و یک دوره 9 ماهه را باید طی کند تا میوه فیسالیس برداشت شود.

  • بیشتر بخوانید: سیب

عمده فروشی فیسالیس در زنجان

عمده فروشی فیسالیس در زنجان عمده فروشی فیسالیس در زنجان به واسطه عرضه این محصولات با قیمت عمده و مناسب توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. فیسالیس عمده در بازار های فروش معمولا طرفداران بیشتری دارد. این میوه در بازار های جهانی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. مزه آن ترکیبی از چند میوه مانند کیوی، توت فرنگی و انبه می باشد.

با خرید عمده این میوه در زنجان می توانید هم پوسته و ساقه ی آن را به صورت خشک شده برای تهیه دمنوش مورد استفاده قرار دهید و هم میوه ی آن را به صورت تازه یا خشک شده مصرف کنید. با خرید عمده این محصولات می توانید در هزینه های پرداختی خود صرفه جویی کنید. از ویژگی های بارز این میوه می توان به ماندگاری بالا در هوای عادی اشاره کرد و این کمک بسیاری به صادرات میوه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.