تولیدکنندگان میوه فیسالیس طلایی در ایران

تولید کنندگان میوه فیسالیس طلایی در ایران از بهترین بذرها برای تولید این محصول استفاده می کنند. میوه فیسالیس طلایی خاصیت های تغذیه‌ای و دارویی فراوانی دارد و به همین دلیل کاشت و برداشت آن در کشورمان افزایش پیدا کرده است.

  • بیشتر بخوانید: هلو

تولیدکنندگان میوه فیسالیس طلایی در ایران

میوه فیسالیس طلایی را بیشتر بشناسید

میوه فیسالیس طلایی را بیشتر بشناسیدکشت این گیاه بخصوص در کشورهای آمریکای جنوبی یافت می شود که در همان زمان به دوره دوره اینکاها در پرو باز می گردد.

حفظ منابع ژنتیکی محصولات آند چه چیزی است که می تواند به انسان اجازه دهد از گیاهانی با میوه های غذایی پایدار با عطر زیاد استفاده کند و از خواص دارویی زیادی برخوردار باشد ، اما  البته با توجه به اینكه استثنائاتی وجود دارد.

این گیاه دارای اهمیت شرطی زیادی برای تولید مواد غذایی با کیفیت بالا از نظر تغذیه ، به دست آوردن طعم دهنده ها ، مواد ، رایحه و همچنین مؤلفه های فعال با خواص کاملاً بی نظیر است.

گیاه Fisalis که با نام اوچواوا یا حداقل از آن طریق در کلمبیا نیز شناخته می شود ، مخصوص داشتن توت با گوشت زیادی است که دارای طعمی شیرین و در عین حال کمی اسیدی است.  ، که توسط یک کپچو یا پوسته تشکیل شده در حدود پنج آب میوه تشکیل شده است که می گویند محافظت از میوه در برابر حشرات ، عوامل بیماری زا ممکن است باعث آسیب در برابر پرندگان و شرایط آب و هوایی در خارج از کشور شود.

از طرف دیگر و در شمال اسپانیا ، این گیاه به طور کلی به صورت حاشیه ای کشت می شود ، زیرا این گیاه امکان رشد بسیار آسان در آب و هوای خنک و مرطوب را دارد.فیسالیس رنگی میوه های پرخاصیت می باشد که فروش بالایی در کشورمان پیدا کرده است. یکی از ویژگی های اصلی میوه Fisalis خواص غذایی عالی آن است که به تدریج گسترش یافته است ، به خصوص خواصی که در کاهش سطح کلسترول و همچنین فیبر زیاد آن وجود دارد.  ویتامین A آن از نظر محتوای زیاد کاروتن و ویتامین C ، بلکه از نظر کالری کم نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

این میوه ای است که علاوه بر اینکه می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند ، علاوه بر اینکه منبع عالی پکتین است ، می تواند سیستم ایمنی بدن ما را تقویت کرده و از بینایی نیز دارای خواص خوبی باشد.

از مزایای دیگر فیصلالیس ، دوام آن در دمای اتاق پس از برداشت محصول است ، بنابراین می توان گفت اگر میوه تحت تأثیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرد ، قادر به ماندگاری حداکثر 25 است.  روزها بدون تغییر عمده دما.

این گیاه دارای ساقه ای است که شکننده و به رنگ سبز است.  برگها کاملاً کاملاً کاملاً شبیه به شکل قلب پوشیده از موهای زیادی است و به روش متناوب چیده شده است.

گلهای این گیاه هرمافرودیت بوده و دارای حدود پنج آب میوه است که دارای تاج آن به رنگ زرد و لوله‌ای است.

در میوه این گیاه و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، می توان توت را با مقدار زیادی گوشت درون آن پیدا کرد که کاملاً آبدار است ، با شکلی کاملاً شبیه به بادکنک یا یک تخمک ، با قطری که می تواند  آنها می توانند 12 یا 25 میلی متر اندازه گیری کنند و وزن آنها بین 4 تا 7 گرم باشد.

این پوشیده از پوشال یا کپچو است و از حدود پنج آبشار تشکیل شده است که به آن از چیزهایی در خارج محافظت می کند که می تواند باعث آسیب شود.

صادرات میوه فیسالیس رنگی

صادرات میوه فیسالیس رنگیصادرات میوه فیسالیس رنگی از کشور ایران به سایر کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی رشد زیادی داشته و پیشرفت کرده است. صادرات میوه فیسالیس توسط شرکت‌های بازرگانی و کارخانه‌های تولیدی انجام می‌شود و درآمد بسیار خوبی برای کشورمان دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.