تولید بهترین فیسالیس مازندران

قیسالیس میوه ی گیاهی چند ساله بسیار نادر در مناطق آمریکای جنوبی است که از آنجا به مناطق معتدل و نیمه گرمسیری در سراسر جهان توزیع گشته و امروزه مورد استفاده ی مردم قرار گرفته است، فیسالیس مازندران و میوه خشک امروز با بهترین کیفیت به صورت یک گیاه چند ساله تولید و پرورش می یابد و به دست مشتری می رسد، امروزه به ویژه میوه آن را می توان نه تنها یه صورت خام میل کرد، در عین حال می تواند در اهداف دارویی نقش پاکسازی، سم زدایی، افت فشار خون را داشته باشد.

تولید بهترین فیسالیس مازندران

ویژگی های میوه فیسالیس اعلاء

ویژگی های میوه فیسالیس اعلاء

فیسالیس یک گیاه معمولی نیست، به ویژه میوه‌ های آن که حاوی مواد مغذی متنوع مورد نیاز بدن مانند پتاسیم و انواع ویتامین های B ،A و C که بدن انسان را در برابر بیماری محافظت می کند می باشد.

میوه فیسالیس مانند انگور یا گوجه فرنگی کوچک می ماند، مزه آن شیرین و طعمی مانند میوه توت فرنگی، کیوی و آناناس دارد که به دلیل طعم خوش و بی نظیرش محبوب است، از مشخصه ترین ویژگی این میوه، غشای بسته بندی آن است که مانند یک فانوس اطراف آن را فرا گرفته و به منظور محافظت از میوه در برابر حشرات یا هوای غلیظ  میوه را پوشانده است.
رنگ میوه فیسالیس زرد متمایل به نارنجی آتشین می باشد که قطر آن 1.5 تا 2.5 سانتی متر و و هر میوه دارای وزن 2.5 تا ۴ گرم است.

 

میوه فیسالیس و میوه خشک انبه اعلا باید دارای تمام ویژگی های ذکر شده در متن بالا باشد تا بتواند تمام خواص خود را به بهترین نحو ارائه دهد.

این میوه می تواند بعد از رسیدن به طور مستقیم و خام خورده شود و یا درون سالاد، دسر، مربا، ژله ها، برای میان وعده و چاشنی ها قرار داد، همچنین برای استفاده در انواع دستورالعمل ها ایده آل است و اغلب می توان از آن به عنوان یک عنصر تزئینی در کیک ها مورد استفاده قرار دهند.

نمایندگی فروش فیسالیس مازندران

نمایندگی فروش فیسالیس مازندراناگرچه فیسالیس در سراسر کشور ممکن است وجود داشته باشد اما نسبتا نادر است، علاوه‌ بر این فیسالیس یک گیاه معمولی نیست و ارزش غذایی آن بسیار زیاد است و جزو گران ترین میوه هایس دنیا محسوب می شود.

فروش فیسالیس با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت عمده در این مرکز انجام می شود، شما می توانید به راحتی در این مجموعه مقدار مورد نیاز خود را به صورت عمده و آنلاین سفارش دهید، پس از بسته بندی و ارسال آن می توانید در جای مناسب به مدت یک ماه یا بیشتر ذخیره کنید و مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.