تولید فیسالیس بوته ای زرد

فیسالیس میوه ای است استوایی که به دلیل طعم خوشمزه و شیرین دارای طرفداران زیادی می باشد و دارای خواص درمانی بی نظیری می باشد. فیسالیس بوته ای یکی از میوه هایی است که دارای فواید زیاد و ارزش غذایی بالا می باشد علاوه بر خواص درمانی این میوه از برگ و ساقه آن هم به عنوان دمنوش استفاده می شود که دارای خواص زیادی می باشد. فیسالیس بیشتر در رنگ زرد می باشد و در مناطق مختلف جهان کشت و تولید می باشد. 

تولید فیسالیس بوته ای زرد

معرفی فیسالیس بوته ای گلخانه ای

معرفی فیسالیس بوته ای گلخانه ای

همان طور که گفته شد فیسالیس دارای خواص درمانی زیادی می باشد و امروزه در کشور ما بخش عظیمی از زمین های کشور در حال کشت گلخانه ای  این میوه می باشند که با استقبال مردم همراه بوده است علاوه بر میوه، ساقه و برگ های این میوه هم خواص درمانی زیادی دارد. میوه فیسالیس در کشور های اروپایی دارای طرفداران زیادی می باشد و ارزش غذایی بالایی دارد.

شرایط کاشت فیسالیس گلخانه ای کاملا شبیه کشت گوجه فرنگی می باشد و همچنین داشت و  برداشت این میوه نیز شبیه گوجه فرنگی می باشد. در جاهای مختلف جهان با اسم های متفاوتی چون فانوس چینی، گیلاس زمینی، عروسک پشت پرده و… شناخته شده می باشد. فیسالیس بوته ای گلخانه ای دارای رنگ های زرد،کرم و نارنجی می باشد و در این رنگ ها عرضه می شود. 

ارزانترین نوع میوه فیسالیس

ارزانترین نوع میوه فیسالیس

یکی از میوه هایی که به تازگی وارد کشور ما شده است فیسالیس است که در این مدت کم دارای طرفداران بیشماری شده است فیسالیس در سه رنگ گشت می شود که رنگ زرد آن ارزانتر می باشد این میوه همان طور که گفته شد دارای خواص بی نظیری می باشد که در ادامه از خواص آن خواهیم گفت. 

میوه فیسالیس دارای خواصی چون:

  • دفاع سیستم ایمنی بدن. 
  • ویتامین های A,EC,P,F. 
  • مقابله با رادیکال آزاد. 
  • مواد معدنی، آهن، پتاسیم، منیزیم، فسفر. 
  • خواص ضد عفونی. 
  • جلوگیری از بیماری سرطان. 
  • جلوگیری از سکته قلبی‌. 
  • کاهش آسم و آلرژی. 
  • سوخت و ساز بدن. 

یکی از میوه هایی که دارای خواص فوق العاده ای برای جسم و بدن بشر می باشد میوه فیسالیس می باشد که می توان آن را با قیمت مناسب و ارزان از طریق سایت های اینترنتی خریداری کرد.  خرید از سایت های اینترنتی و آنلاین باعث می شود محصول بدون واسطه از دست فروشنده به دست خریدار برسد و با حذف واسطه ها قیمت محصول کاهش پیدا می کند و خرید به صورت اینترنتی دارای ویژگی هایی فراوانی جز کاهش قیمت می باشد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.