حبوبات امروز در بازار که اکسیر جوانی است داشتن آن سی سال جوان ترتان می کند

عدس کاستیل بسیار مسطح و سفت است که پخت آن را بسیار آسان می کند زیرا در حین پخت نمی شکند. از آنجایی که عدس کاستیل شکل بزرگتری دارد، بهتر است از آن در سالاد استفاده کنید.

عدس قهوه ای یکی از رایج ترین حبوبات امروز در بازار در جهان است و به طور مرتب در نزدیکترین فروشگاه مواد غذایی دیده می شود.

رنگ این حبوبات قهوه ای است، اما برخی از گونه ها می توانند سیاه تیره نیز باشند. عدس قهوه ای معمولا خوش طعم و مزه ملایم است. شکل خود را به خوبی حفظ می کنند، اما پخت آن ها حدود نیم ساعت طول می کشد. آنها منبع غنی پروتئین و سایر مواد مغذی مهم هستند.

عدس فوری به این دلیل نامگذاری شده است که طبخ آن آسان است. این پخت زمان بسیار کمتری در مقایسه با سایر انواع مشابه دارد.

عدس فوری برای اولین بار در ایالات متحده رشد کرد و اکنون یک عدس محبوب در آن کشور، مکزیک و برخی از مناطق دیگر آمریکای شمالی و جنوبی است.

مردم اغلب بادام زمینی را به عنوان “آجیل” تصور می کنند. اما آنها در واقع حبوبات هستند. آنها در اکثر کشورها به صورت خام مصرف می شوند، اما برخی نیز آنها را با سرخ کردن یا تهیه کره بادام زمینی مصرف می کنند.

این اغلب در غذاهای مختلف دسر مانند کیک، شیرینی، آب نبات و سایر محصولات استفاده می شود. بادام زمینی حاوی ترکیبی غنی از مواد مغذی مانند پروتئین، چربی، کربوهیدرات و بسیاری دیگر است. بادام زمینی برای افراد در هر سنی بسیار سالم است.

درخت خرنوب (Ceratonia siliqua)، که به آن درخت خرنوب یا نان سان خوان نیز می گویند، درختی از خانواده نخود (Fabaceae) است که برای غلاف های خوراکی آن کشت می شود.

غلاف های رسیده خشک شده را می توان به پودری خوش طعم تبدیل کرد و پودرهای کاکائو و خرنوب، چیپس و شربت ها معمولاً به عنوان جایگزینی برای شکلات در غذاهای سالم استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.