خرید انواع فیسالیس بسته ای به صورت عمده

فیسالیس یکی از بهترین میوه ها جهت صادرات شناخته شده است چرا که به علت خواص بسیارش متقاضیان زیادی دارد. همچنین به خاطر وزن کمی که دارد خرید و فروش فیسالیس عمده بسیار به صرفه است. همچنین از لحاظ حمل و نقل و هزینه های جابه جایی این میوه اعجاب انگیز فروش عمده ی آن بسیار مقرون به صرفه است .

خرید انواع فیسالیس بسته ای به صورت عمده

مشخصات فیسالیس بوته ای

مشخصات فیسالیس بوته ای فیسالیس بوته ای شاخه هایی به ارتفاع بیش از 1 الی 1.5متر می رسد را داراست .

 میوه های آن همچون فانوس های چینی از بوته سرازیر شده اند که بوته را به زیبایی آراسته اند.

برگ های این گیاه به شکل قلبی و بیضوی به صورت کرک دار هستند و حاشیه ی برگ ها ساده است.

ساقه ی گیاه فیسالیس راست و چهارگوش است که وسط آن توخالی است.

میوه ی آن نیز در میان کاسبرگ ها وجود دارد که هم کاسبرگ ها و هم میوه از خاصیت دارویی و مصرفی بسیاری دارد.

فیسالیس بوته ای نیازمند آب و هوای معتدل است تابه خوبی رشد کرده و به بار آید.

شرایط ویژه و خاصی هم برای آبیاری گیاه فیسالیس وجود دارد و آن هم این است که نیاز به آبیاری مداوم و روزانه دارد تا بتواند به خوبی رشد کرده و میوه دهد. آبیاری گیاه نیاز است زمانی که میوه ها به خوبی رشد کرده و به بلوغ کافی رسیدند متوقف شود.

این میوه پر طرفدار در صورت نگهداری بدون یخچال حدود 10 روز ماندگاری دارد ولی در صورت نگهداری در یخچال حدود 2 ماه ماندگاری دارد.

بازار پخش عمده فیسالیس در ایران

بازار پخش عمده فیسالیس در ایران فیسالیس میوه ی بسیار پرطرفداری است ولی قیمت نسبتا بالای آن که به خاطر لاکچری بودن این میوه در ایران و خواص بالایش است کمی باعث نگرانی علاقمندان است.

فیسالیس عمده عموما قیمت ارزان تری دارد .

این میوه گونه های مختلفی دارد که هنوز در کشور ایران بسیاری از آن ها به دلیل در دسترس نبودن گیاه یا نداشتن علم کافی از نحوه کاشت و داشت آن ها هنوز کشت نمی شود.

همچنین از تولید کنندگان آن در ایران حمایت می شود چرا که باعث پخش آن در سراسر ایران و آشنایی همه مردم با این میوه ی پر خاصیت می شود و کشت و خرید و فروش آن در ایران افزایش می یابد.

بازار فیسالیس در ایران بیشتر تهران، اصفهان ، اردبیل و اهواز،شیراز و … است ولی بازار فروش عمده ی آن در ایران در حال گسترش است.
متقاضیان می توانند با خرید عمده میوه فیسالیس از سایت های معتبر ، این میوه را با قیمت بسیار ارزان تر نسبت به بازار  و همچنین کیفیتی بالاتر از کیفیت بازار خریداری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.