خرید میوه فیسالیس دارویی ارومیه

خرید میوه فیسالیس به دلیل طعم بی نظیری که دارد، در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار محبوب است. فیسالیس ارومیه طرفداران زیادی دارد و این میوه بی نظیر با رنگ نارنجی و زرد رنگی که دارد به اندازه یک عناب می باشد. تمایل بازار ایران برای میوه های خاص و جدید مانند آووکادو ، آلوئه ورا و…، تولید کنندگان را به انگیزه ای برای تولید میوه های جدید تبدیل کرده است: جدیدترین میوه ای که در بازار ایران میتوانید پیدا کنید، فیسالیس که دارای خواص دارویی می باشد نام دارد. اگرچه این محصول در بسیاری از نقاط جهان تولید می شود، اما تولید آن در ایران به ویژه در ارومیه با کشت در گلخانه ها آغاز شده است.

خرید میوه فیسالیس دارویی ارومیه

خواص فوق العاده میوه فیسالیس

خواص فوق العاده میوه فیسالیس از جمله خواص فوق العاده این میوه می توان گفت: سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، خاصیت ضد سرطانی، ضد باکتری و ضد ویروسی دارد.

فواید دیگر این میوه این است که در طراوت و شادابی پوست تأثیر زیادی دارد و قدرت جنسی را تقویت می کند. همچنین از میوه فیسالیس در تهیه کرم های آرایشی نیز استفاده می شود. 

ویتامین موجود در آن به بدن کمک می کند تا ویتامین C را جذب کند و سیستم ایمنی بدن را تقویت کند.

ویتامین های پیچیده B موجود در این میوه مانند تیامین برای سوخت و ساز سالم بدن، پوست، چشم و مغز مورد نیاز است. پکتین فیبر موجود در این میوه موجب کاهش کلسترول خون می شود.

فیسالیس سرشار از مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم، فسفر و منیزیم است.

نمایندگی معتبر فروش فیسالیس ارومیه

نمایندگی معتبر فروش فیسالیس ارومیه قیمت فروش فیسالیس که میوه ای خوشمزه در بازار می باشد توسط نمایندگی معتبر فروش و با توجه به قیمت روز اعلام می شود. تهیه کنندگان این محصول سعی می کنند این میوه را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه کنند.

به طور کلی می توان گفت فیسالیس گیاهی بومی مناطق معتدل و نیمه گرمسیری جهان است. این میوه در مناطق گرمسیری آفریقا و آسیا به وفور یافت می شود. گیاهان این میوه تا ارتفاع 1 متر رشد می کنند. میوه آن به رنگ نارنجی و زرد است. هر گیاه قادر به تولید 2 تا 5 کیلو میوه در صورت نگهداری صحیح می باشد.

فیسالیس یک میوه نارنجی است که از نظر اندازه، شکل و ساختار آن به یک گوجه فرنگی کوچک شباهت دارد  که در کیسه های کاغذی پوشانده شده اند که این پوشش میوه را از آفات محافظت می کند.

این مرکز به عنوان نمایندگی معتبر فروش فیسالیس ارومیه در ایران این محصول با کیفیت و پر خواص را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.