خرید میوه فیسالیس گلخانه ای

خرید میوه فیسالیس گلخانه ای در کشورمان بسیار گسترش یافته است. میوه‌های فیسالیس گلخانه‌ای به روش‌های خاصی پرورش داده شده و در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می رسند. این میوه سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن می‌باشد.

خرید میوه فیسالیس گلخانه ای

مقایسه فیسالیس گلخانه ای با جنگلی

مقایسه فیسالیس گلخانه ای با جنگلیفیسالیس جنگلی با فیسالیس گلخانه‌ای دارای تفاوت‌های جزئی می باشند. مقایسه این دو فیسالیس نشان می‌دهد که از نظر خاصیت تقریباً مشابه بوده ولی از نظر ظاهری  مقداری با یکدیگر فرق می‌کنند.

از مهمترین ویژگیهای آن عبارتند از: این یک عنصر ایده آل برای تزئین دسرها و سالادها است، این ماده حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات ، پروتئین ، کم کالری ، پکتین ، اسیدهای آلی ، تانن ها و ویتامین های A ، C و همه گروه B است، با استفاده از آن می توانید مربای خوشمزه ، كمپوت و دسرهای مختلفی تهیه كنید، همچنین می توانید بستنی ، کیک ، سس گوجه فرنگی ، سس را آماده کنید و می توانید خیلی خوب با شکلات ترکیب کنید، از بسته بندی آن می توان برای تزئین انواع ظروف استفاده کرد.

این گیاه چند ساله با پایه ای ملخ ، pubescent و با موهای ساده است. دارای شاخه های شاخه ای در پایین است که از ارتفاع حدود 1 متر بالا می رود. برگها از جنس لمس ، بیضی و موج دار هستند. گلهای آن کوچک ، از نظر رنگی سفید و هرمروفودیت هستند. جالب ترین نکته در مورد این میوه ، میوه آن است که به دلیل فواید بسیار زیاد ، آنها را در یک گلدان قرمز شبیه به یک فانوس پیچیده می کنند. این توت صاف و گلوبوز با محتوای دانه زیاد است.


کاربردهای دارویی از Physalis peruviana و Physalis alquequenje


این گیاه حاوی خواص بسیاری است و در مصارف مهم درمانی مورد استفاده قرار می گیرد ، بعضی از آنها: به تصفیه خون کمک می کند. مشکلات برونش و آسم را برطرف می کند، با آمبیازیس مبارزه کنید. به دلیل خاصیت هضم کننده آن ، از بروز سرطان معده ، لوزالمعده و روده کمک می کند. بهبود زخم را ارتقا می بخشد، عصب بینایی را تقویت می کند، خوردن این میوه خوشمزه سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. به خنثی کردن رادیکالهای آزاد در بدن کمک می کند ، زیرا حاوی آنتی اکسیدان است. میوه فیسالیس گرفتگی قاعدگی را کاهش می دهد، این علائم یائسگی را بهبود می بخشد. این میوه حاوی ماده ای مشابه انسولین است ، بنابراین برای دیابت توصیه می شود.

شرکت پرورش دهنده فیسالیس گلخانه ای

شرکت پرورش دهنده فیسالیس گلخانه ایشرکت پرورش فیسالیس گلخانه ای ما ارائه دهنده بهترین میوه های فیسالیس تازه و خوش طعم به بازار داخلی و خارجی می‌باشد. آنها باید در مکان هایی که سایه انداخته شده است، به خصوص در فصول بسیار گرم تابستان، در حالی که دمای بیش از حد کم ندارند می توانند در برابر سرما مقاومت کنند. آنها باید در خاکهای تازه قرار گیرند که دارای زهکشی مناسب و مواد آلی زیادی باشد. در طول تابستان راحت است که آب آن را به طور مداوم و در بقیه سال با شدت کمتری آب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.