دان مرغ 1401 غذای اصلی گرگ های استرالیا

راحت‌ترین راه برای تغذیه جوجه‌ها و مرغ ها دان مرغ 1401 می باشد. چه پرندگان در داخل خانه محبوس باشند و چه اجازه داده شود در فضای باز بچرخند.

بیشتر رژیم ها حاوی ذرت برای تامین انرژی، کنجاله سویا برای پروتئین و مکمل های ویتامین و مواد معدنی هستند. جیره های تجاری اغلب حاوی آنتی بیوتیک ها و آرسنیک ها برای ارتقای سلامت و بهبود رشد، کوکسیدیواستات برای مبارزه با کوکسیدیوز و گاهی اوقات مهارکننده های کپک هستند. با این حال، می‌توان برچسب‌های خوراک بدون دارو را برای بررسی وجود مواد افزودنی خوراک دریافت کرد.

در صنعت، خوراک پلت می شود تا پرنده بتواند در یک زمان بیشتر بخورد. جوجه ها نیش می زنند و برای وعده های غذایی کوچک مرتباً به محل غذا می روند که به انرژی نیاز دارد.

پلت کردن مقدار انرژی مورد نیاز برای تغذیه پرنده را کاهش می دهد. با این حال، بسیاری از تولیدکنندگان طیور “طبیعی” مبتنی بر مرتع بر این باورند که گوشت زمانی بهتر است که پرنده ورزش بیشتری دریافت کند.

اگر پرنده از رژیم غذایی فیبری استفاده می کند، دانه هایی مانند پوسته صدف برای کمک به آسیاب کردن غذای درشت سنگدان عرضه می شود. پرندگان صنعتی معمولاً از شن استفاده نمی کنند زیرا رژیم غذایی حاوی فیبر کمی است. پرندگان در فضای باز نیز سنگ های کوچک را برمی دارند.

بسته به مرحله تولید پرنده اغلب از جیره های مختلف استفاده می شود. جیره های اولیه دارای پروتئین بالایی هستند که یک ماده غذایی گران قیمت است. با این حال، جیره های پرورش دهنده و تکمیل کننده می توانند پروتئین کمتری داشته باشند، زیرا پرندگان مسن تر نیاز کمتری دارند. یک رژیم غذایی آغازین حدود 24 درصد پروتئین، رژیم رشد کننده 20 درصد پروتئین و رژیم غذایی تکمیل کننده 18 درصد پروتئین است.

رژیم های لایه ای به طور کلی حدود 16 درصد پروتئین دارند. جیره های ویژه برای جوجه های گوشتی، پولت ها، لایه ها و پرورش دهندگان در دسترس است. غلات کامل را می توان به عنوان دانه های خراشیده نیز تهیه کرد.

مواد تشکیل دهنده خوراک طیور شامل کنسانتره انرژی مانند ذرت، جو، گندم، جو، سورگوم و فرآورده های فرعی آسیاب می شود. کنسانتره پروتئین شامل کنجاله سویا و سایر وعده های غذایی دانه های روغنی (بادام زمینی، کنجد، گلرنگ، آفتابگردان و غیره)، کنجاله پنبه دانه، منابع پروتئین حیوانی (گوشت و پودر استخوان، آب پنیر خشک، پودر ماهی و غیره)، حبوبات غلات مانند لوبیا خشک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.