زنانی که از کارتن ضایعاتی امروز به عنوان باد بزن استفاده می کنند

ما در طول این همه‌گیری در حال خرید طوفانی بوده‌ایم، و تحقیقات نشان می‌دهد که تعداد کارتن ضایعات امروز تأثیر بسیار منفی بر تأسیسات بازیافت دارد.

بیشتر آن کارتن ها به سطل زباله ختم می شوند. به همین دلیل است که یادگیری نحوه بازیافت مقوا به روش صحیح بیش از هر زمان دیگری مهم است.

قبل از ظهور خرید آنلاین، محصولات هنوز در کارتن های مقوایی ارسال می شدند. با این حال، ده ها یا صدها مورد در یک کارتن بزرگ وجود دارد که از بسته بندی خارج می شود و مقوای راه راه دور انداخته می شود.

با خرید آنلاین، این مدل تغییر کرده است: کارتن‌هایی با لایه‌های زره پلاستیکی و مقوایی به درب منزل ما می‌رسند و سپس در سیستم‌های بازیافت شهری پرتاب می‌شوند.

طبق گفته صاحب بسته ANAMA و تست کانتینر برای خریدهای آنلاین، میانگین کارتن 17 بار کاهش یافته است. بسته بندی بیش از حد با بسته بندی حباب دار، بسته های پاکت هوا، و کارتن های درون کارتن ها (داخل کارتن ها) برای محافظت از محصول بسیار منطقی است اما به محیط زیست، شهرداری ها یا مصرف کنندگان کمکی نمی کند.

خدمات شهری به ویژه بیش از حد بارگذاری شده است: 15 سال پیش در نیویورک، بازیافت حاشیه‌ای شامل 15 درصد مقوا بود. امروز، نزدیک به نیمی از چیزی است که روی حاشیه قرار دارد.

اگرچه مقوای راه راه می تواند تجزیه شود یا بازیافت شود، اما هنوز هم برای انجام این کار انرژی لازم است: “بازیافت 1 تن مقوا انرژی معادل 104 گالن گاز است.”

هنگامی که مقوا از سیستم شهری عبور می کند، احتمال دارد که صاحبان خانه اقلامی را که کثیف، چرب یا آلوده هستند بازیافت می کنند و آنها را غیرقابل بازیافت می کند. هزینه های انرژی اضافی برای تفکیک اقلام آلوده به مقصد محل دفن زباله از اقلام با ارزش به کارکنان و زیرساخت ها نیاز دارد.

در سال 2018، چین، بزرگترین خریدار مواد بازیافتی در جهان، پذیرش 24 نوع مواد بازیافتی را متوقف کرد. این به طور کامل چشم انداز بازیافت را تغییر داد، به این معنی که خریداران در بازار به طور ناگهانی چیزی را که می خواستند بخرند انتخاب می کنند: با کیفیت ترین مواد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.