زنی که با روغن موتور actors گل های خود را پرورش می دهد

GF-6 جدیدترین مجموعه مشخصات روانکار است که توسط ILSAC ارائه شده است که برای برآورده کردن نیازهای فناوری موتور مدرن طراحی شده است.

این استاندارد نسل بعدی برای روغن موتور actors خودروهای سواری نیازمند مجموعه گسترده‌ای از آزمایش‌های سخت‌تر مربوط به محافظت در برابر سایش، اکسیداسیون، مصرف سوخت، لجن و حفاظت در برابر احتراق کم سرعت (LSPI) است.

پس چرا این توسعه ایجاد شد؟ فشار مداوم برای مصرف سوخت بیشتر منجر به کاهش حجم موتور شده است که کاربرد موتورهای تزریق مستقیم بنزین توربوشارژ (TGDI) را افزایش داده است. این موتورها به حفاظت بالاتری نیاز دارند که قبلا ذکر شد، از جمله محافظت در برابر LSPI و سایش زنجیره زمان.

GF-6 که در سال 2020 معرفی شد، حفاظت بهبود یافته، مصرف سوخت بهتر و کمک به کاهش آلایندگی موتورهای مدرن را فراهم می کند. روغن‌های موتور Pennzoil این الزامات را برای API SP و ILSAC GF-6 برآورده کرده‌اند، و اکنون می‌توانید آن را در بسته‌بندی‌هایی که به زودی در قفسه‌های خرده‌فروشی عرضه می‌شود، مشاهده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این به روز رسانی های هیجان انگیز، به وب سایت Pennzoil مراجعه کنید.

روغن موتور بسیاری از قسمت های متحرک موتور را روانکاری می کند که به جلوگیری از آسیب و کارکرد روان موتور کمک می کند. هر بار که موتور شما کار می کند، محصولات جانبی حاصل از احتراق در روغن موتور شما جمع آوری می شود. اگر آلاینده ها بیش از ظرفیت روغن جمع شوند، تجمع می یابند و رسوب، لجن و سایش در موتور ایجاد می کنند.

اگر روغن به طور مرتب تعویض نشود، این آلاینده‌ها می‌توانند بر عملکرد و کارایی کلی خودرو شما تأثیر منفی بگذارند. علاوه بر تعویض روغن در صورت توصیه، رعایت منظم تعمیر و نگهداری خودرو و استفاده از روغن موتور با کیفیت، مانند روغن پنزویل، بسیار مهم است.

پس چند وقت یکبار باید روغن خود را تعویض کنید؟ به طور معمول، بهتر است روغن خودرو خود را هر 3 تا 5000 مایل یا توصیه سازنده خود تعویض کنید. با این حال، همه اینها به عواملی مانند سن خودرو، شرایط رانندگی و نوع روغنی که استفاده می کنید بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.