سر سوزن انسولین ایرانی موجب رفع دیابت نوع 1 یک خانوم شد

اگر از قلم انسولین استفاده می‌کنید یا می‌خواهید آن را شروع کنید، فراموش نکنید که به انتخاب سرسوزن انسولین ایرانی که در بالای دستگاه قلم پیچ شده‌اند توجه کنید.

این سوزن‌های تیز کوچک در محفظه پلاستیکی، که به‌طور خاص برای قلم‌های انسولین طراحی شده‌اند، معمولاً از نادیده‌گرفته‌ترین و کم بحث‌ترین لوازم دیابت هستند اگرچه برای کاربران قلم حیاتی هستند.

برای افرادی که به تازگی تشخیص داده شده اند، فکر کردن به تزریق انسولین چندین بار در روز می تواند دلهره آور باشد، اما به خاطر داشته باشید که اندازه سوزن‌های انسولین امروزه کسری از اندازه‌ای است که قبلاً بود مخصوصاً سوزن‌های کوچکی که برای چرخاندن روی قلم‌های انسولین ساخته می‌شوند.

طول سوزن های قلم انسولین از چهار میلی متر تا دوازده میلی متر و قطر بیست و نه تا سی و دو میلی متر است، به یاد داشته باشید که در این مورد، هرچه تعداد گیج میلی متری کمتر باشد، سوزن کوتاه تر است، و هر چه گیج بالاتر باشد، سوزن نازکتر خواهد بود.

سر سوزن

بنابراین، اینها سوزن های بسیار کوچکی هستند که ما در مورد آنها صحبت می کنیم، از آنجایی که پوست انسان به طور متوسط حدود دو میلی متر ضخامت دارد، حتی کوتاه ترین سوزن های قلم چهار میلی متری نیز از آن عبور می کنند تا به طور موثر انسولین را تحویل دهند.

طول سوزن‌های کوتاه‌تر چهار میلی‌متر باید استاندارد باشد، اما طول سوزن قلم بیشتر به دلایل مختلف می‌تواند مزایایی داشته باشد، بنابراین بهتر است انتخاب خود را با متخصصان مراقبت از دیابت خود در میان بگذارید.

همچنین از یک هیئت مشاوره علمی بین‌المللی استناد می‌کند که در سال دو هزار و ده توصیه‌هایی را در مورد بهترین شیوه‌های تکنیک‌های تزریق برای بیماران مبتلا به دیابت منتشر کرد، که اشاره می‌کند که سوزن‌های قلم چهارمیلی‌متری در همه بیماران بدون در نظر گرفتن شاخص توده بدنی مؤثر هستند.

این سوزن ها معمولاً در داروخانه محلی یا شرکت تهیه کننده پستی شما در دسترس هستند،  برخی نیز در آمازون یا از طریق توزیع کنندگان داروخانه های شخص ثالث که لوازم دیابت را برای تحویل در خانه ارائه می دهند فروخته می شوند.

بیشتر سوزن های قلم انسولین را می توان روی همه قلم های مختلف انسولین موجود، صرف نظر از سازنده، استفاده کرد، و تمام سوزن های قلم دارای تاییدیه اف دی ای هستند که فقط یک بار مورد استفاده قرار می گیرند و سپس دور ریخته می شوند اگرچه بسیاری از افراد دوباره از آنها استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.