سویشرت کلاه دار مردانه را بپوشید و از سر درد در امان بمانید

برای مقابله با دمای منفی در سبک، طراحان در خلاقیت در این فصل رقابت کرده اند تا مدل های زیادی از سویشرت ها و سویشرت ها را ارائه دهند که تغییر می کنند. پخش زنده از سویشرت کلاه دار مردانه هفته مد مردانه پاییز/زمستان 2020-2021، روی 5 روند بزرگنمایی کنید تا جرات کنید.

کاشی به مقدار کم یا تزریق فراوان، در این فصل توسط بسیاری از طراحان ربوده شده است، مانند Etro که با دوپینگ آن با حاشیه‌ها، آن را به یک بیانیه مد تبدیل کرده است، یا پرادا که مدلی را امضا می‌کند که هم ظریف و هم رنگ‌های بالا دارد.

هشدار قرمز: قرمز در بین رنگ های ستاره ای پاییز و زمستان 2020-2021 جایگاه اول را به خود اختصاص می دهد. یک انفجار رنگی، مترادف با انرژی و اشتیاق، برای جسارت بدون اعتدال.

برای استایلی بی امان در اواسط فصل، سویشرت بمب افکن، با خط خلبانی خود، برای مقاومت در برابر کاهش دما ضروری است.سویشرت‌ها و سویشرت‌ها با شانه‌های بسیار گشاد کنترل‌شده و آستین‌های دراماتیسویشرتر حرف آخر خود را نگفته‌اند.

آن‌ها که مانند زره‌ها تصور می‌شوند، به شما امکان می‌دهند با سبک و قاطعیت با دما مقابله کنید.به‌طور ساده، یکی از ملزومات همیشگی کمد لباس مردانه، که ما در این فصل با هاله‌ای رترو دهه 70 در Ann Demeulemeester، در نسخه XXL در Moschino و در شیک کلاسیک در Berluti می‌یابیم.

یک قطعه ضروری در کمد لباس مردانه شیک! بسته به استایل شخصی، سویشرت سویشرت بلیزر را می توان به تنهایی در اواسط فصل که خیلی گرم نیست پوشید و همچنین می توان آن را با سویشرت یا سویشرت بلند در هنگام سردی ترکیب کرد.

توید و پشم مواد ترجیحی برای زمستان هستند تا راحتی و ظاهر را قربانی نکنند. روی کیک: با سویشرت سویشرت بلیزر می توانید انواع و اقسام ظاهر را بسازید. به سادگی پیراهن شیک را با یک تی شرت یا گرمکن تعویض کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.