سگی با خوردن پودر گوشت طیوری فلج شد

با در نظر گرفتن سلامت سگ شما، پودر گوشت طیوری به کاسه او طعم می بخشد و در عین حال مواد مغذی مورد نیاز او را نیز به او می دهد.

این دستور غذا، گوشت خام منجمد خشک شده را با آبگوشت استخوان کم‌آبی ترکیب می‌کند تا مخلوط‌ کننده‌های غذای سگ را بسازد که حیوان خانگی شما در زمان غذا برای آن‌ها التماس کند.

می‌توانید مطمئن باشید که چیزی که به شما می‌دهید برای او نیز مفید است، زیرا هرگز گندم، ذرت، سویا، مواد افزودنی، پرکننده‌ها یا نگهدارنده‌های مصنوعی را در عرشه‌های مواد ما پیدا نخواهید کرد.

ما می‌دانیم که هر چیزی که به سگ خود غذا می‌دهید بر بدن او تأثیر می‌گذارد.

بنیانگذار ما، دکتر کریس بسنت، بالا و پایین را جستجو کرده است تا بهترین موادی را بیابد که واقعاً نیازهای سگ را برآورده می کند.

پودر

مواد خوشمزه و مغذی که مکمل غذای حیوان خانگی شما هستند. این تاپرهای طبیعی غذای سگ با طعم‌های خوشمزه گوشتی، حتی توسط پرخاشگرترین افراد مورد تایید قرار می‌گیرند.

اوه، و در حالی که روی برچسب ما یک سگ شاد و خندان وجود دارد، هیچ قانونی در مورد استفاده از آنها به عنوان غذای گربه وجود ندارد.

ما مشکلی نداریم و مطمئنیم که بچه گربه شما هم این کار را نخواهد کرد.

خوراکی ها خوراکی هستند و برای تغذیه تکمیلی در نظر گرفته شده اند، با این حال آنها به کالری دریافتی روزانه کمک می کنند و باید در تعیین مقدار غذا در نظر گرفته شوند.

هنگام مخلوط کردن یا استفاده به عنوان ماده رویه، به یاد داشته باشید که تغذیه را برای رسیدن به کالری دریافتی روزانه تنظیم کنید.

نژاد، نوع بدن و سایر عوامل باید در تعیین میزان کالری دریافتی روزانه حیوان خانگی شما در نظر گرفته شود.

بسیاری از سایت های دامپزشکی و تغذیه حیوانات خانگی وجود دارند که ممکن است بیشتر به نیازهای حیوان خانگی شما اختصاص داشته باشند، اینها فقط راهنمای کلی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.