صادرات میوه فیسالیس نارنجی به کشور همسایه

صادرات میوه فیسالیس نارنجی و فیسالیس رنگی از کشورمان ایران به کشور های همسایه افزایش یافته است. خرید فیسالیس و تولید آن در زمین های کشاورزی به خاطر پرخواص بودن این میوه، در کشور افزایش یافته است. 

صادرات میوه فیسالیس نارنجی به کشور همسایه

رنگ بندی میوه فیسالیس

رنگ بندی میوه فیسالیس در داخل Physalis ماده ای پیدا می کنید که درام یا اسم فیصلینا در آن قرار دارد.  این خانواده از دو داروی کورتیکواستروئید است و به همین دلیل اعتبار دارد که با ماده ای که این میوه را می دهد مصون باشد مطابقت دارد.

 کورتیکواستروئیدها حاوی ضد التهابی هستند و مورد استفاده قرار می گیرند و فقط برای درمان یک سری از مشکلات مانند آلرژی ، آرتریت روماتوئید ، آسم ، لوپوس و انواع دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 او سرشار از کاروتنوئید است

 کاروتنوئیدها در میوه های مایل به زرد ، قرمز یا نارنجی وجود دارند که مورد آن Physalis است.  چندین نوع مختلف از این تغییر هسته وجود دارد و به همین دلیل ، آن نیز مقدار قابل توجهی از کاروتنوئیدها است.

 یک کاروتنوئید دیگر که لیکوپن بیشتری مورد مطالعه قرار گرفته است ، گوجه فرنگی پیدا نکرده است.  این کمک می کند تا اجتناب شود و یا از آن به عنوان سگهای بدنام یاد شود که این اتفاق می افتد وقتی مردم از بیرون آمدن از آن می ترسند.

 مزایای دیگر با کاروتنوئید همراه است و با سیستم قلبی عروقی و همچنین با سلامت باروری همراه است.

 این ماده دارای عملکرد آنتی اکسیدانی است

 غذاهایی که این عملکرد را ارائه می دهند باید مرتباً مصرف شوند.  به عنوان مواد آنتی اکسیدانی neles ajudam یا nsoso corpo برای از بین بردن شما آزاد هستند.  این افراد مسئول آسیب رساندن یا DNA در سلول ها و افزایش احتمال ابتلا به سرطان در فرد هستند.  Além disso ، também سرعت بخشیده یا سلول را تقویت می کند.

 بنابراین ، مصرف Physalis یک راه عالی برای تمیز کردن یک سری doenças است که برخی از آنها جدی هستند ، زندگی شما را به همراه می آورد

راهنمای خرید فیسالیس نارنجی

راهنمای خرید فیسالیس نارنجیدر هنگام خرید میوه های فیسالیس به تازه بودن و سالم بودن آنها توجه داشته باشید تا میوه ای عالی و درجه یک خریداری نمایید. 

میوه هایی هستند که از اوت تا نوامبر رسیده می شوند و مناسب ترین تاریخ برای مصرف در اواخر تابستان و پاییز است.  شما باید میوه هایی را انتخاب کنید که دارای یک بافت محکم ، یک رنگ نارنجی یکنواخت و عاری از هرگونه نقص و عیب باشد.

 این میوه معمولاً در پوسته خود پیچیده می شود ، بنابراین برای بررسی بلوغ حاصل از میوه لازم است دستمال را جدا کنید.  درخشندگی توت که در داخل کاپوچو قرار دارد ، نشانگر کیفیت خوب میوه است.

 برای حفاظت از آن می توان آن را در یخچال با حداقل دمای 4 درجه سانتیگراد ذخیره کرد.  این میوه است که می توان آن را تازه ، به تنهایی یا همراه با سالاد میل کرد و لمس تلخی به آنها می دهد.  همچنین اغلب به عنوان یک عنصر تزئینی برای تزئین کیک ، کیک و کوکتل استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.