صادرات کلوچه نادری در ایران از کشورمان به همه نقاط دنیا

برای شرکت هایی که به طور ویژه به سلامت مشتریان خود اهمیت می دهند، چنین پیشنهادی داریم. پنج نوع بیسکویت دانه ای در جعبه های مقوایی 60 گرمی: کتان، تخمه آفتابگردان، نارگیل، کنجد و گردو.

کلوچه نادری در ایران از میوه ها و انواع توت های خام تهیه می شوند. بدون آرد، رنگ، مواد نگهدارنده، طعم دهنده، عملیات حرارتی. این محصول منحصراً طبیعی است. جعبه های کوکی را می توان با برند سازمان شما تزئین کرد، شعار بنویسید، تبریک می گویم، کمپین بازاریابی را اعلام کنید.

بسته بندی تبلیغاتی زیبا نیمی از موفقیت یک سوغات تجاری است. کوکی های ترد خوشمزه با ژله، که در یک جعبه مقوایی راه راه ظریف با آرم شرکت قرار داده شده است، یک هدیه اصلی شرکتی است که مشتریان و شرکای تجاری شما را خوشحال می کند.

150-200 گرم کوکی های تبلیغاتی خوش طعم را می توان در یک جعبه مناسب با چاپ تمام رنگی بسته بندی کرد، چنین بسته بندی به شما امکان می دهد سوغاتی را برای گیرنده بیاورید و به او آسیب نرسانید، کوکی ها شکسته یا خرد نمی شوند.

حداقل تیراژ 500 جعبه با کوکی های تبلیغاتی است.کوکی های کره ای در جعبه های مارک دار، با مایه کیک و فیلینگ های مختلف، طبق دستور پخت اصلی ایتالیایی.

کلوچه

استودیوی تبلیغاتی غیر استاندارد مجموعه عظیمی از طعم‌های ظریف‌ترین کوکی‌ها را ارائه می‌دهد که شامل مواد طبیعی و باکیفیت است. آنچه شما باید با هدیه شرکتی خود نشان دهید که چقدر برای روابط با یک شریک تجاری یا مشتری VIP ارزش قائل هستید!

امکان سفارش انواع کوکی ها در جعبه کادویی (تصویر) یا شخصی سازی بسته بندی هر نوع کوکی سوغاتی در جعبه وجود دارد.کوکی های هدیه برای تعطیلات مختلف: گل و دسته گل – برای 8 مارس، هواپیما و تانک – برای 23 فوریه، درختان کریسمس و بابا نوئل – برای سال نو. یک سوغاتی غیر معمول شرکتی برای تاریخ های معمول تقویم!

مجموعه‌ای از کوکی‌های تبلیغاتی، که مخصوصاً برای تبریک تعطیلات بعدی به همکاران و مشتریان پخته شده‌اند، در مقاله‌ای جداگانه «کوکی‌ها و شیرینی‌های زنجبیلی هدایایی دست‌ساز» در وب‌سایت ما ارائه شده‌اند. در زیر ارائه مختصری از مجموعه‌های شیرینی زنجفیلی کادویی با الگوهای آیسینگ ارائه شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.