ظروف یکبار مصرف برای ژله که موجب مسمومیت مهمان ها در جشن عروسی شدند

از آشپزی های تابستانی و گردهمایی های خانوادگی گرفته تا مهمانی های تماشای فوتبال و وعده های غذایی تعطیلات، ظروف غذای یکبار مصرف انتخابی معمولی است.

به جای تمیز کردن، فقط بشقاب های کاغذی، ظروف یکبار مصرف برای ژله و کارد و چنگال پلاستیکی را دور بیندازید.

با این حال، مانند بسیاری از گزینه‌ها در زندگی، معاوضه‌هایی وجود دارد و یکبار مصرف در مقایسه با ظروف غذایی «واقعی» و قابل استفاده مجدد، برنده نیست.

خلاصه اعداد در این مقاله در مورد لیوان های کاغذی در مقابل فوم، برخی از اثرات زیست محیطی ظروف غذای یکبار مصرف را برجسته می کند. آیا می دانید کاغذ 20 سال طول می کشد تا در محل دفن زباله تجزیه شود در حالی که کف بیش از یک میلیون سال طول می کشد؟

آیا می دانید کف از منابع نفتی ایجاد می شود در حالی که کاغذ از درختان ایجاد می شود و اغلب با یک لایه پلاستیکی نازک مشتق از نفت پوشانده می شود؟

آیا می دانید در تولید کاغذ تقریباً دو برابر آب به عنوان فوم تولیدی استفاده می شود؟

ظروف

در حالی که ظروف پلاستیکی در این مقاله ذکر نشده است، میزان ضایعات پلاستیکی به خوبی ردیابی شده است و برخی از محققان به طور خاص تأثیر آن را بر سلامت انسان زیر سوال می برند.

اما کاهش زباله و اثرات زیست محیطی تنها مزیت ظروف غذایی قابل استفاده مجدد نیست. در اینجا چند دلیل اضافی برای واقعی شدن در خانه آورده شده است.

یک مطالعه تحقیقاتی نشان داد که مغز ما بین کارد و چنگال واقعی و مواد غذایی با کیفیت بالا ارتباط دارد. بنابراین اگر می خواهید مهمانان شام خود را تحت تأثیر قرار دهید یا فقط از غذای خود بیشتر لذت ببرید، به سراغ بشقاب ها و کارد و چنگال واقعی بروید.

وقتی غذای زیادی را در یک بشقاب یکبار مصرف نازک می‌گذارید، این احساس را می‌شناسید؟ وقتی بشقاب شروع به خم شدن می‌کند، شما شروع به حمایت از آن با دو دست می‌کنید و فکر می‌کنید که آیا قبل از شکستن بشقاب به میز می‌رسید یا خیر.

یک صفحه کاغذی بزرگ از کار می افتد: زمانی که چاقوی شما به طور تصادفی از پایین صفحه کاغذی اشباع شده عبور می کند. بله! شاید هیچ کس متوجه نشود که غذای شما تا حدی روی میز است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.