عمده فروشان فیسالیس خودرو مازندران

فیسالیس به عنوان انگور فرنگی یا گیلاس زیر زمینی نیز شناخته می شود. این میوه مغذی دارای ویژگی هایی می باشد که در ادامه بیشتر به آنها می پردازیم.
فیسالیس مازندران از با کیفیت ترین های این محصول در ایران می باشد.

عمده فروشان فیسالیس خودرو مازندران

ویژگی های میوه فیسالیس

ویژگی های میوه فیسالیس تحقیقات اخیر نشان داده است که میوه ی فیسالیس سرشار از بسیاری از ترکیبات مفید است. به عنوان مثال، میوه فیسالیس سرشار از ویتامین A، اسید اسکوربیک و در برخی از ویتامین های مجموعه B (تیامین ، نیاسین و ویتامین B12) است. به علاوه، این میوه سرشار از پروتئین خام، فسفر و آهن است، اگرچه مقدار کلسیم پایین است. برخی از فواید سلامتی جسمی عبارتند از: تصفیه خون، کاهش آلبومین در کلیه ها، بازسازی و تقویت عصب بینایی، تسکین عفونت های گلو، از بین بردن پاریت های روده ای و درمان مشکلات پروستات.
جنس فیسالیس تقریباً 100 گونه در اصل از آند را شامل می شود، اگرچه توزیع مدرن آن شامل مناطق گرمسیری و مناطقی با آب و هوای معتدل تر مانند پرتقال است.
اکثر این گونه ها وحشی هستند، اما برخی از گونه ها در کلمبیا، مکزیک، چین، ژاپن و اخیرا در برزیل و پرتغال کشت می شوند. بازار اصلی مصرف کننده این کشورها اروپا است که در آن از میوه های تازه به عنوان غذا و در صنایع داروسازی استفاده می شود.
این گیاه اخیرا به یک محصول مهم تبدیل شده و به طور گسترده در کشت در مناطق گرمسیری، نیمه گرمسیری و حتی معتدل معرفی می شود.
فیسالیس دارای چرخه ماندگاری کوتاه است. در هر زمان از سال قابل کاشت است. این گونه قادر به سازگاری با هر آب و هوای گرم است و تحمل سرما را نیز تحمل می کند. با این حال، رطوبت اضافی یا یخبندان را دوست ندارد.
فیسالیس به صورت خودرو نیز می باشد و در محیط هایی که شرایط مورد نیاز این گیاه فراهم باشد به صورت خودکار می روید.
فیسالیس جنگلی دارای هواداران خاص خود می باشد که به عنوان گونه وحشی به فروش می رسد.

تولید فیسالیس در مازندران

تولید فیسالیس در مازندران در مازندران به دلیل وجود شرایط لازم تولید فیسالیس بسیار زیاد می باشد.
به دلیل خواص بسیار زیادی که این میوه دارد و گفته شد فروش بالایی داشته و بسیاری از افراد می خواهند که این میوه را با قیمتی مناسب خریداری کنند.
اگر می خواهید که با قیمت بسیار مناسب به صورت عمده فیسالیس خریداری کنید می توانید از این سایت اقدام به خرید کرده و از فیسالیس با کیفیت بهره مند شوید.
قیمت فیسالیس بسیار مناسب بوده و اگر به صورت عمده خریداری شود کم تر هم شده و بسیار به صرفه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.