فروشنده فیسالیس ایرانی به صورت عمده

فیسالیس و میوه خشک امروز، یکی از خوش طعم ترین میوه های استوایی می باشد؛ این میوه ی خوشمزه، به صورت کیلویی و عمده به فروش می رسد.از آن جایی که فیسالیس ایرانی طعم بی نظیری دارد، طرفداران بسیاری را نیز، به خود جذب کرده است.

فروشنده فیسالیس ایرانی به صورت عمده

شرایط نگهداری گیاه فیسالیس

شرایط نگهداری گیاه فیسالیس این میوه ی خوش طعم که بومی مناطق آمریکای جنوبی است،طعم آن ترکیبی از میوه هایی مانند: توت فرنگی ،آناناس ،کیوی و گیلاس است؛که به دلیل طعم خوش این میوه در کشور های اروپایی و آمریکایی طرفداران بسیاری دارد.

از زمان کاشت تا برداشت این محصول و همچنین شرایط نگهداری اش را،برایتان توضیح خواهیم داد؛در ادامه ؛ از آن جایی که، کاشت گیاه فیسالیس ،بهترین روش آن، از طریق نهال می باشد نه بذر. می توان از اواسط زمستان تا انتهای ماه اول بهار، نسبت به کاشت این محصول اقدام نمود.

زمان برداشت نیز در ماه های،خرداد، مرداد و مهر صورت می گیرد؛هر چند که اگر بخواهیم در گلخانه کاشت را انجام دهیم،در تمامی فصول سال، امکان پذیر است.پس بهتر است تا خاکی که برای کاشت داریم،سبک و بدون کود باشد؛ چرا که خاک غنی برای رشد این گیاه مناسب است.

همچنین باید مراقب بود که جوانه سبز این گیاه در معرض وزش باد قرار نگیرد؛ چرا که،برای رشد مناسب، به نور و آفتاب کافی نیاز دارد.

این گیاه به طور معمول پرپشت است، پس برای رشد بهتر آن می توانیم از روش هرس کردن شاخه های زیر ۳۰ سانتی متری استفاده کنیم.

آبیاری گیاه فیسالیس باید به طور مداوم باشد تا گیاه به خوبی رشد کند؛توجه داشته باشید پس از به بلوغ رسیدن این گیاه،آبیاری را متوقف کنید.

اما برای آفت ها چه کنیم؟!

خوشبختانه این گیاه،فاقد هر گونه آفت و بیماری است؛ مگر اینکه همان آفات و بیماری های مشترک گوجه و فلفل مانند:شته، مگس سفید مینوز و کنه تار عنکبوتی،‌ گیاه را تهدید کند.

پس از عبور از مراحل گفته شده،نوبت به برداشت محصول می رسد؛ البته فیسالیس خوراکی زمانی که به بلوغ می رسد خودش به زمین می افتد.دقت کنید که پوشش این میوه، سمی است و تا زمانی که کاملا نرسیده است،بهتر است این میوه را میل نکنید.

اما از خواص جادویی این میوه ی خوشمزه می توان؛درمان نقرس،روماتیسم؛ناراحتی های کلیه را نام برد؛همچنین این محصول، سیستم ایمنی بدن و قوای جنسی را تقویت می نماید؛ همچنین برای داشتن پوستی سالم و شاداب به ما کمک می کند.

تولید کننده میوه فیسالیس خوراکی

تولید کننده میوه فیسالیس خوراکی تولید کننده میوه فیسالیس خوراکی و میوه خشک انبه،با رعایت تمامی نکات گفته شده در حین کاشت تا برداشت، کیفیت محصولاتش را بالا برده و تولید خود را به صورت انبوه می رساند.

تولید کننده این میوه ی خوش طعم،می تواند در یک زمین و یا در گلخانه ای سرپوشیده، محصولاتش را تولید نماید، و به بازار داخلی و همچنین، بازار خارجی عرضه نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.