فروشنده فیسالیس ایرانی در تهران

فیسالیس ایرانی و میوه خشک امروز در واقع نوعی میوه است که به تازگی به کشور ما وارد شده است که در تهران کشت آن به صورت گلخانه ای آغاز شده است در صورتی که در کشورهای خارجی در فضای باز کشت می شود. فیسالیس دارای یک بوته است که میوه های آن به رنگ نارنجی هستند و شکل سه گوش دارند که این میوه ها خواص زیادی برای بدن دارد همچنین برگ های آن نیز به صورت دم نوش استفاده می شوند. میوه فیسالیس جدیدترین نوع میوه موجود در کشور ما است که از لحاظ ظاهری شبیه به عناب می باشد و نمی توان یک طعم مشخص را برای آن در نظر گرفت.

فروشنده فیسالیس ایرانی در تهران

دانستنی های مهم میوه فیسالیس

دانستنی های مهم میوه فیسالیس میوه فیسالیس و میوه خشک انبه دارای طعم بسیار خوبی است و دارای خواص خیلی خوبی برای بدن است که برخی از آنها به شرح ذیل می باشد: حاوی بسیاری از ویتامین ها می باشد و از بروز بیماری هایی همچون سرطان، سکته قلبی و آسم پیشگیری می کند، دارای مواد معدنی همچون آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است، دارای خاصیت ضدعفونی کننده ای برای بیماری های پوستی می باشد، موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود، ضد باکتری و ویروس است، موجب شادابی و طراوت پوست می شود، حاوی فیبر می باشد به همین دلیل کلسترول خون را کاهش می دهد همچنین ارزش غذایی آن بسیار بالا است، غنی از پروتئین می باشد و در کاهش وزن موثر است. علاوه بر خواص میوه فیسالیس، ساقه و برگ های آن نیز بسیار مفید هستند و به صورت دم نوش مصرف می شوند. از میوه فیسالیس هم می توان به صورت تازه و هم به صورت میوه خشک استفاده کرد که نوع میوه خشک آن دارای خواص بیشتری است.

توصیه می شود که این میوه به دلیل خواص دارویی بسیار مفیدی که دارد در سراسر کشور کشت شود تا همه ی مردم به آن دسترسی داشته باشند و از مزایای خوب آن بهره مند شوند.

معیارهای خرید فیسالیس ایرانی

معیارهای خرید فیسالیس ایرانی در هنگام خرید فیسالیس باید دقت داشت که حتما نوع رسیده آن را که به رنگ نارنجی یا زرد است خریداری کرد و از نوع کال آن بپرهیزید چون به احتمال زیاد سمی می باشد و خیلی خطرناک است. میوه فیسالیس گران ترین میوه دارویی موجود در کشور است که افراد آنها را به صورت بسته بندی های با وزن مشخص خریداری می کنند. این میوه هنگامی که روی بوته قرار دارد درون یک پوسته قرار دارد که همین پوسته سبب می شود که این میوه از آلودگی حفظ شود و هنگام خوردن میوه باید این پوسته را جدا نموده زیرا سمی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.