فروش فیسالیس بسته ای مشهد

آیا تاکنون اسم میوه پر خاصیت فیسالیس به گوش شما خورده است و از ویژگی های میوه فیسالیس خوشمزه و مقوی خبر دار هستید؟ 

در این متن ما تلاش می کنیم تا شما را با خاصیت های این میوه استوایی آشنا کنیم. آیا می دانید فیسالیس مشهد یکی از خوشمزه ترین و مقوی ترین فیسالیس ایرانی و پرورش یافته در ایران می باشد.

فروش فیسالیس بسته ای مشهد

فواید مصرف میوه فیسالیس

فواید مصرف میوه فیسالیس فیسالیس دارای بافت گیاهی شبیه به گوجه فرنگی و ملغمه ای از طعم میوه های دیگری چون توت فرنگی، گیلاس ، کیوی، و البته آناناس می باشد . فیسالیس در دسته بندی گیاهان تک لپه و دسته بادمجانیان می باشد که چون در غلافی کاغذی شکل قرار گرفته عاری از همه عوامل آلودگی و بیماری می باشد. فیسالیس  منبعی سرشار و فوق العاده از آنتی اکسیدان ها می باشد و دارای ویتامین های چون ای و سی و پی و اف می باشد. فیسالیس از مواد معدنی چون آهن و پتاسیم و فسفر و منیزیم تشکیل شده است. از برگ و ساقه های فیسالیس گلخانه ای برای تهیه دم نوشی روح افزا استفاده میکنند که برای آسم بسیار مفید می باشد. انواع میوه فیسالیس برای شادابی و طراوت پوست و افزایش قوای جنسی بسیار بسیار مفید می باشد. بدلیل اینکه فیسالیس بسیار در شادابی و جوان بودن پوست تاثیر گذار است از آن برای تهیه کرم های آرایشی در کشورهای مختلف استفاده می شود و کاربرد فراوانی دارند.

تولید فیسالیس گلخانه ای در مشهد

تولید فیسالیس گلخانه ای در مشهداشتیاق بازار کشاورزی ایران به محصولات ویژه و نو مانند آووکادو و دراگون و آلوئه ورا و … شور و شوق کشاورزان را به کشت و پرورش میوه های نو و خاص جلب کرده است. یکی از تازه ترین این میوه های خاص که در میوه فروشی ها و میدان های تره بار موجود می باشد میوه خوشمزه و خوشگل فیسالیس است هرچند که این میوه در تعداد زیادی از جای جای دنیا در محیط باز پرورش می یابد لیکن پرورش آن در کشور ایران و مخصوصا در مناطقی چون مازندران و مشهد و… به صورت گلخانه ای شروع شده می باشد.

فیسالیس فرآورده منطقه ی آمازون می باشد که به قاره های آسیا و آفریقا هم گسترش یافته است. بوته ای گیاه فیسالیس رشد یک متری دارد و به شکل بوته کوچک مخملی کرم رنگ سه گوش می باشد که گل و میوه آن معمولا به رنگ نارنجی رو به زرد بوده که هر بوته گیاه می تواند در صورت شرایط نگهداری مناسب دو تا پنج کیلو میوه تازه ثمر می دهد . 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.