فروش فیسالیس بسته ای کردستان

فیسالیس کردستان به دو صورت بسته ای و فله ای، به دو روش اینترنتی و حضوری عرضه می شود.

در فروش فیسالیس بسته ای کردستان، قیمت آن به علت هزینه بر بودن مکانیزم بسته بندی، نسبت به زمانی که این محصول پرخاصیت را به صورت جزئی تهیه می کنید، بالا تر است.

فروش فیسالیس بسته ای کردستان

موارد استفاده فیسالیس خوراکی

موارد استفاده فیسالیس خوراکی

فیسالیس نام علمی نوعی میوه خاص به نام کاکنج است. طمع آن مشابه طعم گروه خاصی از میوه ها کیوی، توت فرنگی، آناناس و گیلاس است.

فیسالیس خوراکی دارای خواص بسیار زیادی برای بدن می باشد.

فیسالیس یا کاکنج دارای انواع ویتامین های گروه A، انواع ویتامین های گروه B و کلسیم می ‌باشد.

حاوی مواد کارتونوئیدی است و سرشار از بتاکاروتن می ‌باشد. کارتونوئید از مواد مغذی ضروری برای بدن است و بتاکاروتن از بروز بیماری های چشم که مربوط به شبکیه هستند، پیشگیری می‌ کند. از جمله این بیماری‌ ها می‌توان به آب مروارید و ماکولا اشاره کرد.

طبع این میوه گرم است و مصرف آن در افراد سرد مزاج سبب تقویت و افزایش نیرو و قوای جنسی می شود. توصیه می‌شود این افراد در رژیم غذایی، این میوه پرخاصیت را حتماً قرار دهند.

دارای خواص آنتی اکسیدانی است، به همین علت رادیکال های آزاد را به دام می اندازد و از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می کند و در افراد مبتلا به سرطان عوارض داروها و علائم بیماری را تا حدود بسیار زیادی کاهش می‌دهد. البته مصرف این میوه برای این افراد، باید با اجازه پزشک انجام شود.

افراد دیابتی در صورتی که پزشک متخصص آنها دستور دهد، می ‌توانند در رژیم غذایی خود از این میوه پر خاصیت مصرف کنند. مصرف انواع فیسالیس در زمان افت قند با اجازه پزشک، کمک بسیار زیادی به این افراد می کند.

طبع گرم آن سبب می ‌شود در کاهش التهاب و درد استخوان ها نقش بسیار موثری داشته باشند و از درد های دوران قاعدگی که به علت التهاب بدن در این دوران است، می کاهد.

از موارد استفاده کاکنج یا فیسالیس، می توان به مصرف خوراکی آن اشاره کرد. همچنین می‌توان از این میوه، به عنوان تزیین برای انواع دسر ها و کیک ها استفاده کرد. از دیگر موارد مصرفی فیسالیس می توان به کاربرد آن در انواع ترشیجات اشاره کرد. استفاده از آن در ترشی ها، سبب ایجاد طعم خاص و بی نظیر می شود.

می توان آن را خشک کرده و به صورت پودر در آورد. از پودر شده این محصول نیز به عنوان طعم دهی در انواع کیک و دسر استفاده کرد.

عمده فروشی فیسالیس در کردستان

عمده فروشی فیسالیس در کردستان

فیسالیس در کردستان به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد. فیسالیس عمده به صورت بسته و فله ای عرضه می شود.

در عمده فروشی این میوه، قیمت آن نسبت به زمانی که به صورت جزئی خریداری می شود، مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. به همین علت است، توصیه می شود اگر قصد خرید این میوه پرخاصیت را با قیمت مناسب دارید، آن را به صورت عمده تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.