فروش فیسالیس خودرو شمال ایران

فیسالیس خودرو یکی از انواع میوه های استوایی می‌باشد. این میوه استوایی خواص بسیار زیادی دارد از همین رو طرفداران بسیاری دارد. رنگ این میوه نارنجی زرد می‌باشد. بازار ایران امروزه به تولید میوه های خاص و جدید تمایل زیادی پیدا کرده است. از جمله ی این موارد می‌توان به گیاه آلوئه ورا، آووکادو و فیسالیس اشاره کرد. این میوه در  شمال کشور بسیار کشت می‌شود.

به همین دلیل فروش فیسالیس در شمال ایران بسیار پر رونق بوده و این محصول را به صورت انبوه در شرایط گلخانه ای کشت می‌نمایند و پس از برداشت میوه ی آن را به بازار عرضه می‌نمایند. این میوه به صورت خودرو در شهر های شمالی کشور از جمله گیلان، رشت و مازندران به وفور کشت می‌شود. فروش فیسالیس خودرو شمال ایران

شناخت کامل فیسالیس خودرو

شناخت کامل فیسالیس خودرو فیسالیس خودرو از نظر اندازه کوچک و خیلی شبیه به عناب می‌باشد. این میوه جز گیاهان تک لپه ای می‌باشد. طعم این میوه نیز بیشتر شبیه طعم ترکیبی میوه هایی همچون توت فرنگی، گیلاس، کیوی و آناناس می‌باشد. این میوه منبع بسیار غنی از آنتی اکسیدان است. فیسالیس خودرو ویتامین های مختلفی در خود دارد که از جمله آن می‌توان به ویتامین آ، ب، سی اشاره کرد. آزمایشات بر روی خواص این میوه نشان داده است که میوه فیسالیس بدن را از رادیکال های آزاد که باعث سرطان، سکته قلبی و آسم می‌شود حفظ می‌نماید. میوه فیسالیس سرشار از مواد معدنی از جمله آهن، کلسیم و منیزیم بوده که برای بدن بسیار مفید می‌باشد. از برگ این میوه نیز می‌توان به عنوان دمنوش استفاده کرد. این میوه خاصیت ضد باکتری و ضد میکروبی فراوانی دارد. این میوه همچنین دارای مقدار زیادی ویتامین ب کمپلکس است که مصرف آن برای تقویت پوست، مو و چشم ها بسیار مناسب است.

میزان تولید فیسالیس گلخانه ای در ایران

میزان تولید فیسالیس گلخانه ای در ایران میوه ی فیسالیس اولین بار به صورت کشت گلخانه ای در تهران کشت شد. با افزایش سفارشات این میوه تولید فیسالیس در شمال کشور رو به افزایش رفت. امروزه فیسالیس گلخانه ای یکی از پر فروش ترین میوه ها در شمال کشور به حساب می آید و به دلیل متقاضیان زیادی که دارد روز به روز به مقدار تولید این میوه افزوده می‌شود. این گیاه برای رشد نیاز به مکانی آفتابی و گرم دارد. این گیاه را می‌توان در هر نوع خاک، حتی خاک گلدان نیز کشت نمود.

شرایط کشت فیسالیس گلخانه ای خیلی شبیه به کشت گوجه فرنگی می‌باشد. که امروزه در منطقه ی ورامین به صورت انبوه کشت می‌شود. این میوه بیشتر در فصل زمستان کشت می‌شود و در فصل بهار زمان برداشت میوه ی آن فرا می‌رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.