فروش فیسالیس دارویی بسته بندی شده

بهترین مرکز فروش فیسالیس دارویی بسته بندی شده کجاست؟ آیا با قیمت های پیشنهادی این مراکز آشنایی دارید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.فروش فیسالیس دارویی بسته بندی شده

ویژگیهای مورفولوژیک میوه فیسالیس

ویژگیهای مورفولوژیک میوه فیسالیس اگر بخواهیم به طور کلی به بیان مشخصات کلی میوه فیسالیس بپردازیم، باید بگوییم که زادگاه اصلی این میوه آمریکای جنوبی است و می توان این میوه را در خانواده گوجه فرنگی قرار داد.

فیسالیس را در دسته میوه های استوایی قرار می دهند و ظاهر آن شبیه گوجه گیلاسی است ولی از نظر طعم می توان آن را مخلوطی از طعم های توت فرنگی، گیلاس، کیوی و آناناس دانست.

این میوه در کشورهای آمریکایی و اروپایی بسیار پرطرفدار بوده و کشت گلخانه ای آن نیز در کشور ما صورت می گیرد و از این رو می توان فیسالیس را در دسته گران ترین میوه های ایرانی قرار داد.

حال اگر بخواهیم به بررسی ویژگی مورفولوژیک این گیاه بپردازیم، لازم است که موارد زیر را یاد آوری کنیم:

برگ فیسالیس: بوته فیسالیس دارای برگ های متناوب و قلبی شکل می باشد که در برخی موارد به صورت بیضی نیز دیده می شوند و دارای کرک های ریزی هستند.

گل فیسالیس: گل های بوته فیسالیس به عروسک پشت پرده معروف هستند و بین برگ ها و شاخه های اصلی گیاه تولید می شوند و در رنگ های متنوع سفید، آبی، زرد و ارغوانی به چشم می خورند.

ریشه فیسالیس: ریشه این گیاه از نوع افشان و سطحی می باشد.

ساقه فیسالیس: ساقه این گیاه راست و توخالی است و دارای شکلی چهار گوش مانند و بدون دمبرگ می باشد.

میوه فیسالیس: این میوه در پوشش نازکی شبیه کاسبرگ محصور است و در رنگ های زرد، نارنجی روشن، بنفش و قرمز دیده می شود و دانه های این میوه قهوه ای مایل به زرد هستند.

راهنمای خرید فیسالیس دارویی

راهنمای خرید فیسالیس دارویی میوه فیسالیس به دلیل اینکه درون پوششی محصور شده است، عاری از هرگونه آلودگی و میکروب بوده و ماندگاری این میوه نیز بالاست.

این میوه را می توان بیرون از یخچال به مدت 10 روز نگه داشت و در دمای 2 درجه یخچال نیز برای 20 روز تازه و با طراوت می ماند.

این میوه را با توجه به نوع مصرف به صورت تازه یا خشک شده مصرف می کنند.

میوه فیسالیس از نظر دارویی دارای خواص بی شماری بوده و از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خاصیت ضد سرطانی به دلیل آنتی اکسیدان بالا

کمک به لاغری و کاهش وزن به دلیل کالری کم

کاهش دهنده فشار خون به دلیل ترکیبات ضد التهابی

کاهنده کلسترول خون به دلیل اسیدهای چرب مفید

کم کردن خطر ابتلا به دیابت

سم زدایی و پاک کنندگی کبد

تقویت بینایی به دلیل داشتن کاروتنوئیدها

تقویت سیستم ایمنی بدن

خرید فیسالیس امروزه بسیار ساده بوده و شما می توانید به راحتی میوه تازه یا خشک شده فیسالیس را از مراکز خرید معتبر تهیه نموده و از خواص بی نظیر آن بهره مند شوید.

قیمت های ارائه شده در مراکز خرید آنلاین برای خریداران بسیار مقرون به صرفه و وسوسه انگیز می باشد و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم سری به این مراکز بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.