فروش میوه خشک فیسالیس

فروش میوه خشک فیسالیس : از جمله میوه های خشک که در ایران تولید می شود میوه خشک فیسالیس است که برای خرید آن می توانید با سفارش آنلاین از طریق سایت ها اقدام کنید .

مراکز بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما ممکن است که محصولات میوه خشک فیسالیس را با قیمت های بالاتر از قیمت های روز به فروش برسانند. به همین دلیل ، سایت ما در اختیار شما می باشد تا با سفارش آنلاین برای خرید میوه خشک فیسالیس اقدام فرمائید.

 

میوه خشک فیسالیس حاوی مقادیر متمرکزتری از مواد مغذی نسبت به میوه تازه می باشد و با مصرف آن می توان میزان استفاده از خواص آن را افزایش داد.بطوریکه از آن در ساخت شکلات های انرژی زا استفاده می کنند.

هدف از این کار، افزایش مواد مغذی حداکثری در تآمین مواد آلی و کانی و ویتامین ها و همچنین آمینو اسیدهای تشکیل دهنده بلوک های پروتئین ساز در بدن افراد می باشد.

البته میوه خشک فیسالیس به تنهایی دارای درصد چربی بسیار پائینی می باشد و کالری کمی به بدن می رساند.

میوه خشک فیسالیس به علت دارا بودن مقادیر زیاد پکتین (نوعی فیبر محلول) خاصیت کاهنده کلسترول را دارد، چرا که پکتین با اتصال خود به کلسترول از جذب آن جلوگیری کرده و باعث حذف آن از بدن می شود.

میوه خشک فیسالیس یک مکمل غذایی فوق العاده و یک آنتی باکتریال و ضد ویروس قوی می باشد که جهت حفاظت از بدن در مقابل بسیاری از بیماریهای شایع امروزی بسیار موثر است. میوه خشک فیسالیس  در صد گرم معادل ۱۶ درصد پروتئین فرد را تامین می نماید ولی باید در نظر داشت مصرف روزانه آن نباید از ۴ گرم در روز بیشتر باشد.

نکته حائز اهمیت دیگر است که میوه خشک فیسالیس در طب قدیم به عنوان داروی ضد بارداری استفاده می شده و مصرف آن برای خانم های باردار به هیچ وجه توصیه نمی شود.

 

از آنجا که  تضمین کیفیت محصولات عرضه شده از جمله نقاط کلیدی و اصلی در فروش میوه خشک فیسالیس به شمار می رود، لذا اولویت ما جلب رضایت مشتریان محترم می بتشد.

  • بیشتر بخوانید: سیب

خریداران این محصول می توانند بی واسطه و مستقیم از ما خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.