فروش میوه فیسالیس بوته ای در تهران

فیسالیس یا گیلاس زمینی جز میوه های پر فروش بازار است. فیسالیس در دو روش کشت گلخانه‌ای و کشت بوته ای تولید می شود.فیسالیس بوته ای این میوه بسیار خوشمزه  امروزه طرفداران زیادی در کشور پیدا کرده است.فیسالیس جز میوه های کمیاب و کمتر شناخته شده در سال‌های گذشته بوده است. ولی امروزه از محبوب ترین نوع میوه ها به شمار می رود.

این میوه که از نظر ظاهری شبیه گوجه گیلاسی می باشد رنگ نارنجی دارد. فیسالیس با غلاف کاغذی پوشیده شده است و طعمی مابین طعم کیوی و توت فرنگی دارد. این میوه  دارای منابع سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین های ضروری بدن مثل ویتامین آ، گروه ب و ویتامین ث است .

فروش میوه فیسالیس بوته ای در تهران

بررسی دقیق فیسالیس بوته ای

بررسی دقیق فیسالیس بوته ای با توجه به فراگیر و شناخته شدن فیسالیس نسبت به گذشته امروزه تقاضا و عرضه برای آن بالا رفته است. فیسالیس محصول دهی پربازده و زود هنگامی دارد ،این میوه بعد از کاشت بذر ،بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ روز بعد محصول می دهد. بسیاری از کشاورزان به تولید این میوه علاقه مند شده اند. در اینجا برخی از ویژگی های این محصول را بر می شماریم. میوه فیسالیس شبیه گوجه گیلاسی است فقط با رنگ نارنجی که با غلاف کاغذی پوشیده شده است. این غلاف کاغذی بسیار در سالم ماندن فیسالیس برای مدت زیاد کمک میکند .به خاطر وجود همین غلاف به فیسالیس عروسک پشت پرده نیز گفته می شود. خواص بیشمار فیسالیس یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این میوه است. این میوه از بسیاری از بیماری ها جلوگیری می کند مانند سرطان، سکته قلبی، بیماری آسم ، آلرژی و غیره … .

این میوه در دمای اتاق می ‌تواند تا ۵ روز بدون هیچ مشکلی سالم بمانند. همچنین اگر این میوه را درون یخچال نگهداری کنید تا دو ماه ماندگاری دارد .

معیارهای خرید میوه فیسالیس

معیارهای خرید میوه فیسالیس فیسالیس بازار خوبی در ایران و کشور های دیگر دارد. این میوه به دلیل داشتن خواص بسیار زیاد و طعم منحصر به فرد جایگاه ویژه ای در بین مردم دنیا پیدا کرده است. قیمت این میوه در ایران بالا است ولی تولید این میوه در کشورمان رو به گسترش است.به طوری که امروزه می توانیم این میوه را به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر کنیم.

برای خرید این میوه شما باید به فاکتورهای زیر توجه کنید معمولاً فیسالیس بسیار دیر خراب میشود ولی باید توجه کنید موقع خرید رنگ فیسالیس روشن و شفاف باشد. همچنین بهتر است موقع خرید فیسالیس غلاف کاغذی روی آن قرار داشته باشد که این امر باعث می شود فیسالیس ماندگاری بهتری پیدا کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.