فروش میوه فیسالیس رنگی ارگانیک

میوه فیسالیس رنگی میوه ایست با طعمی مخلوط از کیوی، توت فرنگی، آناناس و گیلاس بی نظیر است و دارای خواص بی شماری است که اخیرا در کشور زمین های به وسعت چندین هزار هکتار به پرورش آن اختصاص داده شده است. فروش میوه فیسالیس رنگی ارگانیک از اوایل فصل بهار آغاز می گردد که بسیار پر فروش نیز می باشد. علاوه بر میوه قسمت ساقه و برگ آن نیز به عنوان دمنوش برای درمان آسم و آلرژی بسیار موثر است.

فروش میوه فیسالیس رنگی ارگانیک

انواع میوه فیسالیس رنگی

انواع میوه فیسالیس رنگی  این میوه خوشمزه و زیبا به راحتی در هر خاکی و در آب و هوای گرم رشد می کند و روش تکثیر و پرورش آن همانند گوجه فرنگی می باشد و حتی در گلدان نیز قابل رویش است.

انواع فیسالیس رنگی در حال حاضر در گلخانه های کل کشور در حال برداشت می باشد و وارد بازار شده است که با قیمت بسیار استثنایی به فروش می رسد.

انواع فیسالیس در رنگ ها قرمز، نارنجی، صورتی و … پرورش داده می شود که به خودی خود جذاب است و اگر یک بار طعم بی نظیر آن را امتحان کنید، مسلما از مشتریان ثابت آن می شوید و تا فصل بهار لحظه شماری می کنید.

در اینجا به چند نمونه از خواص بی نظیر آن اشاره می کنیم تا شما بیش از پیش برای خرید آن ترغیب شوید و لحظه ای درنگ نکنید.

  • منبع غنی آنتی اکسیدان
  • منبع غنی انواع ویتامین ها
  • مفید برای آسم و آلرژی
  • ضد التهاب پوستی
  • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن
  • تقویت قوای جنسی

و ده ها گزینه دیگر که با مصرف این میوه شگفت انگیز کسب خواهید کرد و برای سلامتی شما و عزیزانتان الزامی می باشد و جای هیچگونه تعللی نخواهد گذاشت.

مشخصات بهترین نوع فیسالیس

مشخصات بهترین نوع فیسالیس برای تشخیص بهترین نوع فیسالیس راه های زیادی وجود دارد که ما به چند گزینه رایج آن اشاره می کنیم.

اولین گزینه می توان توجه به ظاهر میوه اشاره کرد. رنگ آن باید رنگی بین نارنجی، قرمز و … باشد. سایز آن همانند گوجه گیلاسی است و بهترین نوع آن فاقد هیچگونه آفتی باید باشد.

طعم آن باید دلچسب و شیرین باشد و هیچگونه گسی در آن حس نشود. این میوه باید از انسجام خاصی برخوردار باشد و با لمس لِه نشود.

بهترین نوع آن را هم می توانید به صورت خام و هم در مربا و دسر استفاده کنید و طعم لذیذ آن لذت ببرید.

توجه داشته باشید که یک میوه مرغوب از درختی بالغ و سالم بدست می آید که این درخت می تواند بدون هیچگونه کود و سم شیمیایی بین دو تا پنج کیلو میوه سالم بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.