فیسالیس بسته ای به قیمت عمده

فیسالیس بسته ای یکی از راه های فروش فیسالیس است، از دیگر راه های خرید و فروش این محصول می توان به فروش به صورت دانه ای و یا کیلویی اشاره نمود. فیسالیس گیاهی است که در مناطق معتدل و نیمه سردسیری می روید و مصرف آن فوایدی برای بدن دارد. این گیاه شکل ظاهری مانند علف دارد و علاوه بر نوعی که در طبیعت می روید، نوع گلخانه ای نیز دارد. فیسالیس گلخانه ای در تمام فصل ها یافت می شود و می توان از آن بهره برد. در این جا به برخی از فواید فیسالیس برای پوست و زیبایی اشاره می کنیم: 

فیسالیس بسته ای به قیمت عمده

فواید مصرف فیسالیس برای پوست

فواید مصرف فیسالیس برای پوست فیسالیس خواص بیشماری برای پوست دارد و همین امر سبب شده است که از این میوه در تولید ماسک های صورت و لوازم آرایشی استفاده شود. 

ویتامین های موجود در فیسالیس پوست را شفاف می کند و درخشندگی خاصی به آن می دهد، این ماده همچنین جوش های صورت را از بین می برد و صورت شما را کاملا صاف می کند. 

با بالا رفتن سن چین و چروک هایی روی پوست صورت ایجاد می شود که با مصرف فیسالیس می توان این چین و چروک ها را از بین برد و پوستی نرم و شاداب و بدون چروک داشت‌. 

فیسالیس را به سه صورت می توان استفاده نمود، اول به صورت استفاده از آن در تولید لوازم بهداشتی و استعمال روی پوست صورت زیرا امروزه لوازم آرایشی و بهداشتی زیادی با فیسالیس تولید شده اند. دوم می توان این میوه را به وسیله ی گوشتکوب و یا آسیاب له کرد و آن را برای ده تا پانزده روی پوست صورت خود قرار دهید‌‌ و بعد آن را با آب خنک بشویید. در انتها می توان با خوردن این ماده ی غذایی ویتامین ها و مواد معدنی آن را به پوست صورت و بدن خود برسانید و هم از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

صادرات فیسالیس بسته ای به عراق

صادرات فیسالیس بسته ای به عراق فیسالیس علاوه بر مصارفی که در داخل ایران دارد به کشورهای خارجی نیز صادر می شود، صادرات فیسالیس به کشور های حوزه خلیج فارس بیشتر از سایر کشورهاست.

یکی از خریداران عمده فیسالیس ایرانی کشور عراق است که سالانه صد ها کیلو فیسالیس را از ایران خریداری می کند. فیسالیس به صورت بسته ای به عراق صادر می شود و از طریق مرزهای کشور ایران_ عراق به این کشور وارد می شود. ایران هر ساله از این راه در آمد کلانی را به خود اختصاص می دهد و ارز آوری بسیار بالایی دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.