فیسالیس بسته ای 100 گرمی کاملا ارگانیک

میوه فیسالیس، میوه ای زرد رنگ و یا نارنجی رنگ بوده که درون یک غلاف نازک و کاغذی مانند فانوس های چینی قرار دارد. نام های مختلفی برای این میوه وجود دارد. عروسک پشت پرده و توت طلایی از جمله آنها می باشند.  

فیسالیس، بوته ای به ارتفاع نود تا صد و هشتاد سانتی متر داشته و برای میوه دهی نیاز به مراقبت دارد، در غیر این صورت، بوته می شکند و از بین می رود. 

رنگ گل های آن نیز زرد بوده که در قسمت میانی آنها، کمی رنگ بنفش هم به چشم می خورد. فیسالیس بسته ای 100 گرمی کاملا ارگانیک از پر طرفدارترین محصولات می باشد. 

فیسالیس بسته ای 100 گرمی کاملا ارگانیک

ارزیابی دقیق میوه فیسالیس

ارزیابی دقیق میوه فیسالیس در ارزیابی دقیق میوه فیسالیس، می توان به این نکات اشاره کرد:

این میوه پوست براق دارد و طعم آن ترکیبی از طعم های کیوی، آناناس، گیلاس و توت فرنگی بوده که با مزاج ها و سلایق مختلف هم سازگار است. این میوه در اصل، میوه استوایی می باشد که متعلق به آمازون است. آسیا و آفریقا نیز تا حدودی از آن بهره مند هستند.

میوه مذکور هم ارزش غذایی بالایی دارد و هم از نظر درمانی، جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده است. در هر صد گرم از آن، پنجاه و سه کالری و دو گرم پروتئین وجود دارد.

قریب به یازده گرم کربوهیدرات هم در آن یافت می شود. چربی موجود در آن بسیار ناچیز بوده. سطح ویتامین C  موجود در آن خیلی بالا بوده و به درمان سرماخوردگی کمک شایانی می کند.

ارزیابی دقیق آن نشان می دهد که از ویتامین A زیادی هم برخوردار بوده که به تقویت بینایی و مرتفع سازی مشکلات چشمی، منجر می شود. آنتی اکسیدان های فراوان در بافت های آن به وجود دارد. 

پلی فنول ها، نیاسین، تیامین و ویتامین های گروه B از دیگر املاح و عناصر مفید موجود در آن می باشد. کلسیم یافت شده در فیسالیس، زیاد بوده و در تقویت و تحکیم استخوان ها، ایفای نقش می کند. 

علاوه بر این، فیسالیس، سرشار از عناصر سودمند و ضروری آهن و فسفر هم می باشد.

صادرات فیسالیس بسته ای به خارج

صادرات فیسالیس بسته ای به خارج صادرات فیسالیس بسته ای به کشور های زیادی از جمله کشور های همسایه انجام می شود. بسته بندی های صادراتی، ویژه و با کیفیت هستند و مشتری پسندی آن را چند برابر می کند. 

صادرات این میوه، موجب ارزآوری برای کشور، شده و به توسعه و رونق کشت و پرورش آن هم کمک خواهد کرد. در واقع باعث اشتغال زایی برای افراد زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.