فیسالیس بنفش با بسته بندی 10 عددی

فیسالیس بنفش یک نوع میوه مخصوص مناطق استوایی می باشد. این نوع میوه از زیرگروه های گوجه فرنگی می باشد. از طرف دیگر، محل زندگی این نوع میوه در آمریکای جنوبی بوده است که توسط مهاجران به نقاط دیگر برده شده است. شما در این مقاله با این میوه نا آشنا بیشتر آشنا خواهید شد. 

فیسالیس بنفش با بسته بندی 10 عددی

انواع مدل های فیسالیس رنگی

انواع مدل های فیسالیس رنگی انواع فیسالیس های رنگی بسیار زیاد است. بعضی از انواع فیسالیس دارای رنگ بنفش و بعضی دیگر دارای رنگ سبز یا نارنجی می باشند. این نوع میوه دارای خواص زیادی است که بهتر از به چند مورد از آنها اشاره کنیم. فیسالیس دارای ویتامین های مختلفی مانند P و C ،E ،A ،F است. همچنین، دارای موادمعدنی همچون آهن، فسفر، پتاسیم، منیزیم و آنتی اکسیدان های مختلف است. این میوه از بروز بیماری های مانند سرطان، سکته قلبی، پروستات، آسم و آلرژی جلوگیری می کند. معمولا عطاران و سایر مردم توصیه می کنند که از ساقه و برگ این میوه به صورت دم نوش استفاده کنید. این نوع دم نوش بسیار مناسب برای کسانی است که آسم دارند. همچنین، خاصیت دارویی میوه برای بیماری های پوستی مانند دوا عمل می کند زیرا این نوع میوه خاصیت ضد التهابی و ضد عفونی کننده دارد. از طرف دیگر، این نوع میوه برای تقویت قوای جنسی تاثیر به سزایی دارد. بسیاری از متخصصان بر این باورند که مالیدن این نوع میوه به صورت ماسک باعث شادابی و تازگی پوست می شود. 

نمایندگی فروش میوه فیسالیس بنفش

نمایندگی فروش میوه فیسالیس بنفش به هنگام مصرف کردن این میوه باید توجه داشته باشد که این میوه در قسمت خارجی خود دارای یک پوسته کاغذی می باشد که باید قبل از مصرف کردن این میوه، پوسته کاغذی را از روی آن بردارید. زیرا که این پوسته کاغذی بر روی میوه خاصیت خوراکی ندارد.بعد از جدا کردن این میوه و شستن آن، شما می توانید این میوه را هم به صورت خام مصرف کنید و هم آن را پخته و در بعضی غذاها استفاده کنید. بسیاری از زنان خانه دار و حتی آشپزها از این میوه در سالاد یا برای تزیین سالاد استفاده می کنند. این میوه دارای طعم ترش و شیرین است که این طعم را به غذا نیز انتقال می دهد. نمایندگی های فروش فیسالیس در اکثر نقاط کشور وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آنها میوه فیسالیس را تهیه کنید. از طرف دیگر، شما می توانید به صورت غیر حضوری نیز این میوه را تهیه کنید. تنها کافی است که با دارا بودن شماره های نمایندگی فروش این میوه را تهیه کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.