فیسالیس شیراز با بسته بندی 10 تایی

فیسالیس شیراز یکی از انواع مرغوب این میوه در کشور می باشد. شهر شیراز با دارا بودن یک هوای گرم و مرطوب شرایطی بسیار ویژه و استثنایی برای رشد و تولید این محصول است. تولید کنندگان فیسالیس بسته ای توانسته اند نیاز بسیاری از مشتریان را به این میوه خاص مرتفع نمایند. این محصول دارای مواد مقوی و مغذی بسیاری می باشد و مصرف آن برای عملکرد بهتر دستگاه گوارش بسیار مفید می باشد.

فیسالیس شیراز با بسته بندی 10 تایی

دسته بندی انواع فیسالیس ایرانی

دسته بندی انواع فیسالیس ایرانی

فیسالیس ایرانی در انواع مختلف وزنی و شکلی دسته بندی شده است.این محصول را می‌توان با کمک دستگاه سورتینگ در انواع مختلف رنگی و شکلی دسته بندی و سپس بسته بندی نهایی کرد. دسته بندی این محصول، خرید فیسالیس را راحت تر کرده و مشتریان عزیز می توانند آن را به مقدار نیاز تهیه کنند تا از هدر رفت و تخریب این میوه بسیار ارزشمند جلوگیری شود.دسته بندی این محصول در کشور در دهه اخیر اتفاق افتاده است و از همین رو توانسته است علاوه بر تامین نیاز داخلی به بازارهای خارجی نیز ارائه شود این محصول دارای رنگی بسیار زیبا میباشد و میوه آن در داخل پوسته ای بسیار زیبا نگه داری می شود.فیسالیس در چندین شهر کشور نیز تولید می شود که این میوه تفاوت اندکی به نسبت شرایط جغرافیایی مختلف با یکدیگر دارند فیسالیس ها در جنوب کشور با رنگهای تیره تر و در شمال کشور با رنگ های روشن تر و مقدار آب بیشتر در خود میوه است این میوه از نظر غذایی بسیار با ارزش بوده و مصرف آن باعث بالا رفتن سیستم امنیتی بدن میشود.

مرکز فروش فیسالیس بسته ای در شیراز

مرکز فروش فیسالیس بسته ای در شیراز

فروش فیسالیس بسته ای در شیراز توسط این مرکز معتبر صورت می پذیرد این واحد با ارائه انواع مختلف این میوه با ارزش توانسته است نیاز بسیاری از مشتریان را در سراسر کشور مرتفع نماید مشتریان می توانند با مراجعه به سایت از انواع مختلف بسته های این محصول دیدن نموده و جهت خرید ثبت سفارش کنند. این واحد فروش آماده دریافت سفارشات به صورت عمده می باشد و کاملاً بدیهی است که خرید عمده از این محصول از صرفه اقتصادی بهتری برخوردار است.این مرکز فروش فیسالیس بسته ای در شیراز با اخذ استاندارد های لازم از وزارت معادن و صنایع و تجارت و تحت نظارت اتحادیه میوه فروشان توانسته است فیسالیس بسته ای را با کیفیت بالا ارائه ‌کند، از همین رو روز به روز به تولید این محصول افزوده می شود و در رشد اقتصادی کشور نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.توصیه می شود در زمان خرید محصول به تاریخ تولید و انقضا درج شده بر روی بسته دقت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.