قیمت عمده میوه فیسالیس رنگی

میوه فیسالیس و میوه خشک امروز یکی از جدید ترین میوه های جذاب نارنجی رنگ استوایی می باشد که امروزه شاهد تولید آن در ایران در شهرهایی از جمله تنکابن، بوشهر و رامسر هستیم. قیمت عمده این محصول به دلیل خاص بودنش قطعا با میوه های آشنای دیگر فرق دارد و می توان جهت خرید این محصول به تولید کنندگان ایرانی یا فروشندگان مراجعه کرد.

قیمت عمده میوه فیسالیس رنگی

معرفی طعم های میوه فیسالیس

معرفی طعم های میوه فیسالیسرنگ میوه فیسالیس و میوه خشک انبه همانند رنگ همان پرتقال خوشمزه و آبدار خودمان هست. این میوه جدید بوده و در گروه میوه های استوایی طبقه بندی می شود که جالب است بدانید خواص بسیار متعددی را نیز در خودش دارد، حتی می توان آن را به عنوان یک دارو با توجه به خواص دارویی که دارد مورد استفاده قرار داد.

شاید شما برای اولین بار باشد با این میوه آشنا می شوید و بخواهید در کنار ذکر ویژگی های آن از نوع طعم آن نیز جویا شوید. باید گفت که این میوه دارای ترکیبی از طعم های چند میوه مختلف می باشد. در واقع در درون این میوه کوچک اعجاب برانگیز طعم ها کیوی، گیلاس، توت فرنگی و آناناس را می توان چشید. و چقدر جالب است که می توان چهار میوه خوشمزه را تنها در طعم میوه فیسالیس میل کرد.

باید بدانید که خود این میوه به سایز یک گیلاس کوچک است که در هاله ای از برگ های نازک قرار دارد. حتی ساقه و برگ این میوه نیز بخاطر خواص دارویی که دارد قابل استفاده برای دمنوش می باشد.

نکات مهم هنگام خرید میوه فیسالیس

نکات مهم هنگام خرید میوه فیسالیسمیوه فیسالیس که خواستگاه آمریکای جنوبی می باشد و به گیلاس زمینی شهرت دارد عموما در کشور های مختلف در حال تولید است. این روز های تولید این میوه در ایران نیز آغاز شده و به میدان های تره باری که مشغول فروش میوه های استوایی هستند ارسال می شود. در هنگام خرید میوه فیسالیس توجه کنید که آن را خیلی گران نخرید و باید از فروشگاه های معتبر تر آن را دریافت کنید. فیسالیس تا دو هفته قابل نگهداری هست سعی کنید تازه آن را خریداری کنید. از میوه هایی که در برابر آفتاب قرار گرفتند و دارای پوستی به شدت شل، رنگی رفته و لکه های سیاه رنگ هستند خودداری کنید.

قطعا اگر این میوه را به صورت فله خریداری کنید بسیار ارزان تر می شود تا اینکه بخواهید در بسته های کوچک خاص خریداری کنید.میوه را خالص خریداری کنید که در کنار آن شاخ و برگ اضافی نباشد. سعی کنید میوه را در فصل خودش خریداری کنید و از خریدن نمونه های فریز شده خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.