قیمت فیسالیس در بازار رامسر

فیسالیس از میوه های پر خاصیت و خوشمزه ای می باشد که مناطق نیمه گرمسیر بیشترین رویش را به خود اختصاص داده است. این میوه به رنگ زرد مایل به نارنجی می باشد طعمی ترکیب شده از میوه های ترش و شیرین مانند توت فرنگی، آناناس و کیوی دارد. قیمت فیسالیس رامسر بر اساس سایز، کیفیت و طعمی که دارد محاسبه و تعیین می شود. البته بدانید که عوامل متعددی مانند شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و تورم های موجود در بازار بر نرخ ها تاثیر به سزایی می گذارد. با خرید های عمده و با تناژ بالا می توان این نرخ ها را تا حد زیادی کاهش داد. 

قیمت فیسالیس در بازار رامسر

بیشترین مصارف میوه فیسالیس

بیشترین مصارف میوه فیسالیس میوه فیسالیس مصارف مختلفی دارد و خواص زیادی را در خود جای داده است. این میوه به دو صورت خشک و تازه مصرف می شود. این محصول به خاطر ویتامین C فراوانی که دارد باعث می شود تا سیستم ایمنی بدن تقویت شود و فرد از ابتلا به بیماری ها در امان بماند. بهترین مصرف این میوه به صورت تازه می باشد زیرا طعم فوق العاده ای دارد. 

این میوه برای پوست هم مفید می باشد که دلیل آن وجود ویتامین آ می باشد. با مصرف میوه فیسالیس می توان بیماری سرماخوردگی را نیز درمان نمود. ویتامین B که در این میوه است مانند تامین کمک می کند تا چشمانی سالم و مغزی فرار داشت. از این محصول برای تهیه انواع کرم های آرایشی نیز بهره می برند که پوست را شاداب می کند. مصارف مختلفی که این میوه دارد باعث شده تا هر روزه به تعداد مصرف کنندگان آن افزوده شود.

تولید کننده میوه فیسالیس در رامسر

تولید کننده میوه فیسالیس در رامسر در رامسر این تولید کننده میوه فیسالیس با انتخاب کردن شرایط آب و هوایی مناسب، خاک مرغوب و بدون قارچ، آبی شیرین و… این میوه را پرورش می دهد. در زمان پرورش و کاشت این محصول باید تمام اصلا و مقررات را رعایت کرد تا بتوان میوه ای مرغوب را به دست آورد و در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. 

در حال حاضر شهر رامسر جزء برترین و بزرگترین تولید کنندگان این میوه پیوندی می باشد. تولید این محصول باعث شده تا بتوان همزمان طعم چند میوه را با یکدیگر ترکیب کرد. این محصول خواص خوراکی و درمانی زیادی را در خود پنهان کرده است. طعم این فیسالیس خوراکی با هر ذائقه ای سازگار بوده و همه افراد می توانند از ان استفاده کنند. این میوه به سم زدایی بدن کمک کرده و باعث تقویت سیستم ایمنی می شود. تولید این میوه خاص در ایران رونق زیادی پیدا کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.