قیمت فیسالیس عمده در تهران

فیسالیس عمده را از کجا می توان تهیه کرد؟ فیسالیس چیست؟ به طور کلی در معرفی و شناخت فیسالیس باید گفت که نوعی گیاه علفی است که در مناطق معتدل و نیمه گرمسیری به عمل می آید. این گیاه شباهت زیادی به گوجه فرنگی دارد. این میوه دارای رنگی نارنجی است. فیسالیس عمده را می توان از تولید کنندگان آن با قیمت مناسب خریداری کرد.

قیمت فیسالیس عمده در تهران

معیارهای تشخیص فیسالیس مرغوب

معیارهای تشخیص فیسالیس مرغوب بهتر است که بدانید فیسالیس در گروه میوه ها قرار می گیرد و از لحاظ بافتش شباهت زیادی به گوجه فرنگی دارد. این میوه دارای عطر و طعمی مانند آناناس و مخلوط آن با میوه های ترش است. میوه ی فیسالیس را هم می توان به صورت خام مصرف کرد و هم به صورت مربا و ژله مورد استفاده قرار داد. از کاربرد های دیگر این محصول می توان آن را به صورت خشک نیز مانند آلبالو و زرد آلو مورد استفاده قرار داد.
نمونه فیسالیس بیشتر در جنگل های شمالی کشورمان می روید. عروسک پشت پرده نام دیگر این گیاه است که بهترین خاک برای کشت این گیاه، خاکی بدون کود است. این محصول را هم می توان از طریق بذر و هم از طریق نهال کاشت. با کشت نهال فیسالیس، شما می توانید در تمام فصول سال این میوه را داشته باشید.

این گیاه باید در مناطقی که سرد است از باد و سرمای زیاد حفظ شود و با استفاده از پوشش های پلاستیکی آن را گرم نگه داشت.
درباره خواص فیسالیس بهتر است بدانید که این میوه سرشار از آنتی اکسیدان و انواع ویتامین ها است که موثر برای درمان انواع سرطان ها، آسم و … می باشد. برگ و ساقه ی این گیاه علفی را نیز به صورت دمنوش استفاده می کنند.

شرکت فروش انواع فیسالیس

شرکت فروش انواع فیسالیس در حال حاضر فروش انواع فیسالیس توسط شرکت فروش آن در سراسر کشور انجام می گیرد. بیش از هفتاد نوع فیسالیس در جنگل های سراسر دنیا وجود دارد که هر کدام با نام های مختلفی شناخته می شوند. این میوه به دلیل طعم و مزه ی عالی که دارد از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردار است.

به طور کلی فروش فیسالیس در انواع مختلفی انجام می شود که از انواع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. فیسالیس قرمز یا همان فانوس چینی
  2. فیسالیس زرد یا همان عروسک پشت پرده
  3. فیسالیس بنفش
  4. فیسالیس سبز

دلیل گذاشتن نام عروسک پشت پرده را می توان گفت که میوه آن در پشت پرده ای از تار های نازک قرار دارد. شرکت های پخش این محصول آن را به صورت عمده نیز و با قیمت مناسب نیز عرضه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.