قیمت فیسالیس نارنجی رنگ بسته ای

فیسالیس نارنجی میوه بومی آمریکای جنوبی است، و طعم آن شبیه مخلوطی از آناناس و توت فرنگی و کیوی می باشد. این میوه به دلیل طعم خوش و خاصش طرفداران بسیاری، در داخل و خارج از کشور دارد. به خصوص در کشورهای حوزه خلیج فارس بازار مصرف خوبی دارد. این میوه بسیار مقوی بوده و خواص درمانی بی شماری هم دارد.

میوه فیسالیس نارنجی، جزو میوه های جدید و لوکس در بازار ایران می باشد و با قیمت بالایی به فروش می رسد. فیسالیس عمدتا در بسته های 100 تا 500 گرمی، بسته به نیاز بازار قرار گرفته و به فروش می رسد. قیمت فیسالیس نارنجی رنگ بسته ای، با توجه به وزن بسته های آن متفاوت می باشد. اما همانطور که گفته شد این میوه جزو میوه های لوکس و کمیاب بوده و تقریبا در همه جای کشور قیمت آن بالا می باشد.

قیمت فیسالیس نارنجی رنگ بسته ای

شناخت کامل میوه فیسالیس نارنجی

شناخت کامل میوه فیسالیس نارنجی بعضی از گونه های خودرو فیسالیس، سمی بوده و مصرف آن به طور خود سرانه باعث ایجاد مسمومیت در فرد می شود. با شناخت کامل میوه فیسالیس نارنجی، می توان آن را با خیالی آسوده مصرف کرد. این میوه کوچک ظاهری شبیه به گوجه گیلاسی دارد، و دارای دانه های ریز بوده و معطر هم می باشد. این میوه کوچک، با رنگ نارنجی تقریبا هم اندازه عناب می باشد.

میوه فیسالیس خوب، دارای طعمی خاص بوده و به داشتن مزه ی ترش و ملس معروف است. این میوه، همچنین دارای خواص بیشماری می باشد. از جمله این که سرشار از آنتی اکسیدان بوده و خواص ضد سرطانی دارد. منبع انواع ویتامین ها به خصوص ویتامین های A، E و C می باشد.

معیارهای خرید فیسالیس نارنجی

معیارهای خرید فیسالیس نارنجی  فیسالیس دارای رنگ ها و انواع مختلفی می باشد، اما همه آن ها دارای طعم مطلوبی نیستند. حتی برخی از آن ها خوراکی نمی باشند. در هنگام خرید فیسالیس باید توجه نمود که آن را از فروشگاه ها و مراکز معتبر تهیه نمود. زیرا ممکن است بعضی افراد اقدام به جمع آوری گونه های خودرو کرده و آن را به فروش برسانند.

یکی از معیارهای خرید فیسالیس نارنجی، این است که میوه رسیده باشد و رنگ آن نارنجی براق باشد. از مصرف میوه کال باید خودداری کرد، زیرا میوه کال این گیاه سمی است. طعم میوه رسیده فیسالیس نارنجی، رگه هایی از توت فرنگی، کیوی و آناناس می باشد که باعث شده طعم جدیدی ایجاد شود. پوشش کاغذی فیسالیس هم در ابتدای تشکیل به رنگ سبز بوده، اما به مرور رنگ آن به زرد تبدیل می شود. در زمان رسیدن میوه، پوشش دور میوه به رنگ زرد کمرنگ می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.