قیمت میوه فیسالیس بوته ای در بازار

قیمت میوه فیسالیس بوته ای در بازار با توجه به کیفیت این خوراکی متفاوت می باشد. به دلیل رشد این میوه به شکل بوته ای کشاورزان زیادی به تولید این میوه مشغول هستند.

.

قیمت میوه فیسالیس بوته ای در بازار

ارزیابی کامل میوه فیسالیس بوته ای

  • بیشتر بخوانید: هلو

ارزیابی کامل میوه فیسالیس بوته ایمیوه فیسالیس بوته ای از آن دسته میوه های خوشمزه ای می باشد که طعم آن از ترکیب چندین میوه با یکدیگر است. این میوه جزء میوه هایی می باشد که زیستگاه اصلی آن در آفریقا بوده است اما امروزه در دیگر کشورها نیز به صورت گلخانه ای پرورش یافته است.

با توجه به ماندگاری این محصول می‌توان گفت کاشت  این میوه به صورت بوته ای بسیار سود آور می باشد به همین خاطر اکثر افراد ترجیح می دهند این محصول را پرورش دهند.

این میوه سه برابر لیمو ترش ویتامین c دارد و جالب است بدانید که از برگ و ساقه های بوته ی این میوه نیز دمنوش های بسیار خوش طعمی نیز تهیه می گردد.

فیسالیس که اغلب به  گیلاس زمینی شهرت دارد در ایران به صورت پیوندی و بوته ای رشد می کند. فیسالیس بوته ای دارای بوته هایی به ارتفاع یک متر می باشد که اگر شرایط محیطی برای رشد آن خوب باشد، به طور متوسط بین ۵ تا ۱۰ کیلو گرم میوه می دهد.

امروزه اکثر پرورش دهندگان این محصول را بدون استفاده از هیچ گونه کود شیمیایی و به صورت کاملاً ارگانیک و طبیعی پرورش می دهند. فیسالیس بوته ای که در ایران موجود می باشد دارای بهترین کیفیت است.

این میوه اگر در مکان سرد و خنک نگهداری شود تا سه ماه قابلیت ماندگاری دارد. امروزه از این محصول برای تهیه کرم های آرایشی نیز استفاده می گردد.

همچنین  لازم است بدانید خوردن میوه فیسالیس موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و از بروز انواع بیماری ها در فصل های سرد سال نیز جلوگیری می کند.

معتبرترین مرکز خرید میوه فیسالیس

معتبرترین مرکز خرید میوه فیسالیس در معتبرترین مرکز خرید میوه فیسالیس این محصول هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده به شکل بسته بندی شده وجود دارد.

پرورش دهندگان علاوه بر این که  این محصول را روانه بازارهای داخلی می کنند، حجم بالایی از آن را به دیگر کشورها هم صادر می نمایند. فروش میوه فیسالیس با توجه به کیفیت این محصول دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

اگر شما می خواهید این میوه را به صورت تازه و با قیمتی مناسب خریداری کنید می توانید به این نمایندگی مراجعه کرده و میوه های کاملا ارگانیک را خریداری نمایید.

فروش عمده این محصول با قیمتی ارزان توسط نمایندگی پخش آن موجب فروش بالای این محصول شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.