قیمت میوه فیسالیس عمده در بازار تهران

میوه فیسالیس یکی از انواع میوه های موجود در بازار است که اندازه ای مشابه اندازه عناب دارند ولی رنگ آنها نارنجی می باشد. میوه فیسالیس در کشورهای خارجی به مقدار زیادی در فضای باز کشت داده می شود ولی در کشور فقط در برخی از مناطق به صورت کشت گلخانه ای پرورش داده می شود. میوه فیسالیس دارای خواص فراوانی برای بدن است به همین دلیل در زمینه پزشکی بسیار بر اهمیت آن تاکید می شود. میوه فیسالیس عمده را باید از پرورش دهندگان آن خریداری نمود تا از تخفیف ویژه بهره مند شد این میوه پر خواص به عنوان گران ترین میوه دارویی در بازار موجود است.

قیمت میوه فیسالیس عمده در بازار تهران

تاثیرات مصرف میوه فیسالیس روی پوست

تاثیرات مصرف میوه فیسالیس روی پوستمیوه فیسالیس ویژگی های بسیار مفیدی در حفظ سلامت بدن دارد. میوه فیسالیس تاثیرات مفید فراوانی روی پوست دارد چون حاوی ویتامین های A و E می باشد همچنین در حفظ سلامت پوست و شادابی آن نیز بسیار تاثیرگذار می باشد به دلیل اینکه سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است و این مواد در داشتن پوستی سالم و صاف نقش دارند از فیسالیس همچنین در تهیه برخی از لوازم آرایشی هم به کاربرده می شود.میوه فیسالیس علاوه بر خواصی که روی پوست دارد بر روی دیگر اندام های بدن تاثیرات مفیدی دیگری هم دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم: پکتینی که در آن وجود دارد سبب کاهش کلسترول می شود، اختلالات چشمی مانند ناخنک را درمان می کند چون حاوی ویتامین A می باشد، سرشار از ویتامین C می باشد بنابراین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر عوامل ویروسی می شود، کم کالری می باشد و دارای فیبر است به همین دلیل باعث کنترل وزن می شود، انرژی زا است و پروتئین فراوانی دارد. این میوه همچنین از بدن در برابر بیماری هایی همچون سرطان، سکته قلبی، آسم و آلرژی محافظت می کند. البته شایان ذکر است که علاوه بر خواص میوه فیسالیس برگ و ساقه های آن نیز در درمان بسیاری از بیماری ها نقش دارند که به صورت دمنوش استفاده می شوند.

فروش عمده میوه فیسالیس پرورشی

فروش عمده میوه فیسالیس پرورشیدر حال حاضر پرورش میوه فیسالیس در برخی از مناطق کشور ما مانند ورامین به صورت گلخانه ای وجود دارد که فیسالیس موجود در بازار حاصل کشت همین گلخانه ها است. امروزه فروش میوه فیسالیس در برخی از بازارهای فروش انجام می گیرد البته لازم به ذکر است که قیمت این میوه به دلیل خواص درمانی آن بالا می باشد اما فروش به صورت عمده قیمت مناسب تری دارد. البته در برخی از مناطق کشور ما فیسالیس به صورت خودرو رشد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.