قیمت میوه فیسالیس عمده در تهران

میوه فیسالیس یکی از انواع میوه های استوایی است که به تازگی وارد کشور شده است و می توان گفت که جدیدترین میوه موجود در بازار است. فیسالیس در کشورهای خارجی در فضای باز کشت داده می شود ولی در تهران به صورت گلخانه ای کشت داده می شود و به رنگ نارنجی و زرد مشاهده می شود. این میوه گران ترین میوه موجود در بازار است اما در صورت خرید میوه فیسالیس عمده می توان آن را با هزینه کمتری تهیه کرد.

قیمت میوه فیسالیس عمده در تهران

معرفی میوه فیسالیس گلخانه ای

معرفی میوه فیسالیس گلخانه ای میوه فیسالیس گلخانه ای به تازگی در کشور ما کشت داده می شود البته فقط در مناطقی مانند ورامین و تهران پرورش داده می شود و به گونه ای نوعی میوه ی کمیاب است. این میوه به شکل مثلثی است که اطراف آن به وسیله یک پوشش محکم پوشیده شده است که هنگام خوردن باید این پوسته را جدا کرد زیرا سمی است.میوه فیسالیس گلخانه ای فقط به رنگ نارنجی قابل خوردن است و رنگ های سبز آن قابل خوردن نیست و سمی می باشند بنابراین هنگام خرید باید به رنگ آن دقت فراوانی داشت این میوه ها بافتی مانند بافت گوجه دارند و نمی توان برای آنها یک مزه ی مشخص در نظر گرفت زیرا طعم چند میوه را با هم می توان با خوردن آن حس کرد. میوه فیسالیس مشابه دانه های عناب است و دارای خواص فراوانی است به گونه ای که گران ترین میوه دارویی موجود در بازار است. برخی از خواص فیسالیس به این شرح می باشد: دارای ویتامین C می باشد به همین دلیل تقویت کننده سیستم دفاعی بدن در برابر عوامل ویروسی و باکتریایی است، کاهش دهنده کلسترول می باشد و سیستم ایمنی را تقویت می‌بخشد، در درمان آلرژی و حساسیت موثر است، از بروز سرطان پیشگیری می کند همچنین باعث جلوگیری از آسم می شود.علاوه بر خواص میوه فیسالیس، ساقه و برگ آن هم دارای خواص فراوانی است و می توان آن را به صورت دمنوش استفاده کرد.

تولید کننده عمده میوه فیسالیس

تولید کننده عمده میوه فیسالیس کشت فیسالیس در خاک های نیمه غنی خیلی بهتر صورت می گیرد بنابراین تولید کننده میوه فیسالیس با کشت این محصول در خاک های مناسب می تواند میزان فراوانی از میوه آن را به صورت عمده وارد بازار فروش کند و به دلیل اینکه این میوه ارزش دارویی زیادی دارد میزان تقاضا برای خرید آن بالا است که این باعث می شود که انگیزه تولیدکننده برای پرورش آن نیز به صورت عمده افزایش می یابد و از این راه به سود کلانی می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.