لباس نوزادی مارک چیکویی که هرگز برای نوزادان کوچک نمی شود

اگر بگوییم بچه‌ها زود رشد می‌کنند و لباس‌های کوچکی که چند روز پیش مثل دستکش به آن‌ها می‌خورد، حالا باروت را کشف نمی‌کنیم. همچنین اگر بگوییم که بسیاری از لباس نوزادی مارک چیکو که می‌خریم یا به نوزاد می‌دهیم، هرگز نمی‌پوشیم یا به ندرت می‌پوشیم، چیز جدیدی کشف نمی‌کنیم.

آنچه کودک شما استفاده کرده است، کودک دیگری که در اطراف شما است نیز می تواند استفاده کند. اگر خواهر، خواهر شوهر، دختر عمو یا دوستانی دارید که باردار هستند، لباس هایی را که دیگر مناسب نوزادانشان نیست، نگه دارید. بعداً دیدن یک کوچولوی دیگر که خیلی دوستش داری با لباسی که پسرت می پوشید خوب خواهد بود!

اعتراف کنید: همه لباس های کودک شما بی لک نیستند. برخی از لکه ها به راحتی از بین نمی روند و لباس های دیگر آنقدر شسته شده اند که فرسوده شده اند.

حتی اگر اولین انگیزه شما دور انداختن آن لباس‌ها باشد، لباس‌های مستعمل کودکتان را در نظر بگیرید، زیرا ممکن است خانواده‌هایی از آن‌ها استفاده کنند.

آن ژاکت ممکن است کامل نباشد، اما می تواند به کودکی پناه دهد که کت بهتری ندارد.کمتر لباس نوزادی وجود دارد که آنقدر بی عیب و نقص باشد که بتوان آن را فروخت.

با این حال، اگر پول زیادی را برای لباسی خرج کرده‌اید که کاربرد کمی داشته یا اصلاً استفاده نشده است، مانند ژاکت یا لباس مهمانی، آن را در یک سایت فروش آنلاین فهرست کنید یا آن را به نمایشگاهی ببرید.

لباس های دست دوم بچه بفروش. شما می توانید این پول را برای خرید چیزهای جدید برای کودک خود دوباره سرمایه گذاری کنید.گزینه دیگر این است که بازیافت لباس های دست دوم کودک را انتخاب کنید.

کاردستی‌های بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید برای حفظ محبوب‌ترین لباس‌های کودکتان به عنوان یادگاری انجام دهید: از قاب کردن و آویزان کردن آن‌ها در اتاقش، استفاده مجدد از پارچه برای ساختن عروسک، یا آستر کردن کوسن… تصور شما محدود است!

اگر نمی توانید ایده ای به ذهن تان بیاورید، می توانید به آموزش های ویدیویی فراوان موجود در اینترنت مراجعه کنید که نحوه بازیافت لباس های دست دوم کودک را به شما نشان می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.