محققان مغز تخمه آفتابگردان مزمز را برای گرما زدگی بسیار مناسب دانستند

یک شب دنج تلویزیونی شما را به خوردن دعوت می کند؟ سپس می توانید مقدار کمی از مغز تخمه آفتابگردان مزمز پوست کنده را نیز بخورید که طعم ملایم و آجیلی دارد.

کاملا متقاعد نشده اید؟ سپس بهترین جعبه میله ما را به جای آن امتحان کنید، که مجموعه ای عالی از انواع و طعم های مختلف میله های خوشمزه ما را ارائه می دهد. این چیزی است که شما به آن می گویید تنقلات هوشمند!

اما برگردیم به تخمه آفتابگردان. اگر طرفدار لذت بردن از آنها به تنهایی نیستید، می توانید از آنها به عنوان یک ماده نیز استفاده کنید. به عنوان مثال در موسلی برای صبحانه یا در سالاد. برای تشدید طعم، می توان دانه ها را به آرامی در یک تابه روکش شده برشته کرد.

به عنوان مثال، در اینجا دستور العمل ما برای سالاد پنیر بز با رویه میوه ای است. می توانید آن را به دلخواه با تخمه آفتابگردان بوداده تزیین کنید و عطر بسیار خاصی ایجاد کنید.

تخمه آفتابگردان را می‌توان به روش‌های دیگری در آشپزخانه نیز استفاده کرد و یک مزیت بزرگ دارد: آن‌ها هم با غذاهای شیرین و هم طعم‌دار می‌شوند. اجازه دهید تخیل شما در آشپزخانه اجرا شود و بسته های انرژی کوچک را به نان آووکادو، سوپ ها، ماهی تابه سبزیجات، کاسرول یا کیک و خمیر پیتزا اضافه کنید.

آیا می خواهید الهام بگیرید؟ سپس ما می خواهیم شما را با دستور پخت کدو حلوایی پر شده آشنا کنیم. این فیلینگ که ترکیبی از پیاز، گوجه فرنگی و قارچ است، در میان چیزهای دیگر، در حال حاضر یک انفجار طعم است.

اما اگر تمام آن را با دانه های آفتابگردان پر کنید، یک پوسته خوشمزه و حتی ترد خواهید داشت. در اینجا دستور تهیه است.تخمه های آفتابگردان ممکن است کوچک باشند، اما حاوی بخش زیادی از مواد مغذی مهم هستند.

چربی های سالم موجود در آن تضمین می کند که قلب و رگ های خونی محافظت می شوند. شگفتی های کوچک پروتئین راهی عالی برای گیاهخواران و وگان ها برای دریافت دوز روزانه پروتئین است.

می توانید تخمه آفتابگردان پوست کنده را به صورت خالص بخورید یا از آن برای دادن عطر و بوی خاصی به غذاهای شیرین و خوش طعم استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.