محل فروش میوه فیسالیس بنفش

میوه فیسالیس بنفش در واقع ظاهری شبیه گیلاس دارد اما داخل آن شباهت زیادی به گوجه فرنگی دارد و همچنین طعمی که این میوه دارد ترکیبی از میوه های توت فرنگی، گیلاس، کیوی و آناناس را در بر می گیرد. این میوه بسیار خوش طعم و بی نظیر است که در کشور های مختلفی از جمله ایران از آن استقبال زیادی به عمل آمده است.

محل فروش میوه فیسالیس بنفش

مصارف میوه فیسالیس رنگی

مصارف میوه فیسالیس رنگی امروزه در کشور ما در شهرهایی که سرد سیر هستند میوه فیسالیس در گلخانه ها و مزارع توسط کشاورزان که آگاهی لازم در زمینه کاشت این محصول را دارند به عمل می آید. این محصول در میادین میوه در شهر های بزرگ به وفور دیده می شود اما این محصول چون طی چند سال اخیر در ایران کاشته شده است هنوز برخی افراد از آن اطلاعی ندارند.

فیسالیس رنگی از جمله میوه هایی است که از چند رنگ تشکیل شده است. رنگ های قرمز، بنفش، نارنجی، زرد از نمونه های این میوه هستند که هر کدام از آن ها به صورت خام و پخته مصرف می شوند. این میوه علاوه بر مصرف خوراکی که خاصیت های فراوانی را دارا می باشد این ویژگی را نیز دارد که از ساقه و برگ آن به صورت دمنوش استفاده می شود.

حال در این جا باید بگویم که میوه فیسالیس در لفافی شبیه کاغذ پیچیده است که این عامل باعث می شود هیچ گونه آلودگی و عوامل بیماری به این میوه سرایت نکند. این محصول منبع غنی و طبیعی از آنتی اکسیدان ها می باشد و همچنین ویتامین های p ،c ،e ،a ،f در این میوه باعث می شود که مصرف کنندگان از آن استقبال زیادی کنند. این میوه بدن انسان را در مقابل رادیکال های آزاد خنثی می کند که این امر موجب می شود بیماری هایی چون سرطان، سکته قلبی، پروستات، آسم و آلرژی به ندرت برای انسان به وجود آید و یا از بدن در مقابل چنین امراضی محافظت کند.

راهنمای خرید میوه فیسالیس بنفش

راهنمای خرید میوه فیسالیس بنفش میوه فیسالیس به خاطر این که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است در میدان های میوه و تره بار به وفور مشاهده می شوند. این محصول بیشتر در شهر های ورامین، زنجان و به طور کلی در مناطق سردسیر کاشت می شود ولی امروزه در سایر مناطق کشور هم به صورت گلخانه این محصول به عمل می آید. خرید میوه فیسالیس از طریق فروشگاه ها و مغازه های میوه فروشی انجام می شود. اما در مناطقی که این محصول زیر کاشت است تهیه آن آسان و راحت است چون مردم آن منطقه آشنایی بیشتری نسبت به محصول دارند و لنج قیمت گذاری در آن محل ارزان تر نیز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.