مراکز فروش میوه فیسالیس گلخانه ای

میوه فیسالیس با اینکه از میوه های ناشناخته به حساب می آید اما دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. این میوه به دو صورت گلخانه ای و جنگلی در بازار یافت می شود. 
نوع جنگلی آن را فیسالیس وحشی می نامند. میوه فیسالیس گلخانه ای دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد که مصرف این میوه را افزایش داده است.

مراکز فروش میوه فیسالیس گلخانه ای

مقایسه میوه فیسالیس گلخانه ای با جنگلی

مقایسه میوه فیسالیس گلخانه ای با جنگلی میوه فیسالیس می تواند در آب و هوای گرم و خشک، نیمه خشک و حتی معتدل رشد کند. 
این میوه همچنین می تواند تا حدودی نیز در مقابل سرما مقاومت نشان دهد.
فیسالیس می تواند به صورت خودرو بوده و در جنگل بدون اینکه کسی آن را بکارد، بروید. میوه جنگلی فیسالیس همان گونه که گفته شد به عنوان فیسالیس وحشی شناخته می شود که ظاهر آن با فیسالیس گلخانه ای تفاوتی ندارد.
می توان گفت که فیسالیس گلخانه ای و جنگلی دارای خواص مشابهی می باشند اما مقدار این خواص با یکدیگر متفاوت می باشد. خواص فیسالیس جنگلی به دلیل رسیدن مواد معدنی بسیار زیادی که به آن می رسد دارای خواص بیشتری می باشد اما فیسالیس گلخانه ای موادی را جذب می کند که به آن می دهند.
فیسالیس جنگلی کاملا ارگانیک بوده و از این جهت می توان گفت که از نوع گلخانه ای آن بسیار بهتر می باشد.
فیسالیس گلخانه ای نیز می تواند کاملا ارگانیک بوده و خواص بیشتری را به مصرف کننده بدهد اما برای اینکه دارای ظاهری خوب و زیبا باشد از موادی برای رشد بهتر آن استفاده می کنند.
مزه این میوه بسیار خوب بوده و تقریبا گلخانه ای و جنگلی آن دارای طعم مشابهی هستند.
نوع گلخانه ای فیسالیس به دلیل فراوانی بیشتر دارای مصرف بیشتری می باشد.
شاید برایتان جالب باشد که با برخی از خواص های این میوه نیز آشنا شویم.
فیسالیس دارای مقدار بسیار زیادی ویتامین آ، اسید اسکوربیک و همچنین ویتامین های گروه ب می باشد. این میوه دارای پروتئین فسفر و آهن زیادی بوده و از کلسیم کمتری برخوردار می باشد.
این میوه برای تسکین عفونت های گلو، از بین بردن پاریت های روده ای موثر بوده و عصب های بینایی را تقویت می کنند.

شرایط صادرات میوه فیسالیس

شرایط صادرات میوه فیسالیس صادرات میوه فیسالیس بسیار زیاد می باشد. کشور های زیادی تولید کننده این میوه می باشند که ایران هم یکی از آنها به حساب می آید. به دلیل وجود شرایط آب و هوایی خوب و همچنین گلخانه های با کیفیت تولید این میوه زیاد می باشد.
ایران به کشور های همسایه مانند افغانستان، پاکستان، عراق و … فیسالیس صادر می کند.
شما نیز می توانید از این میوه پر فایده  بهره مند شوید. برای خرید این میوه با کیفیت، با قیمت مناسب می توانید از این سایت اقدام به خرید کرده و مقدار مورد نیاز خود را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.