مرکز خرید میوه فیسالیس بوته ای

میوه فیسالیس بوته ای یکی از میوه های وارداتی است که در ایران علاقمندان زیادی پیدا کرده و بعضا با وارد کردن بذر این گیاه، امکان تولید این میوه خوشرنگ در ایران نیز فراهم آمده است.این میوه با قیمت مناسب در مراکز خرید معتبر موجود است و یا از فروشگاه های آنلاین با صرف کمترین وفت می توانید مقدار دلخواه خود را سفارش داده و از خوردن آن لذت ببرید.

مرکز خرید میوه فیسالیس بوته ای

معرفی انواع میوه فیسالیس بوته ای

معرفی انواع میوه فیسالیس بوته ایمیوه فیسالیس خوراکی، میوه ای است به اندازه ی تقریبی یک گیلاس و به دلیل پوسته کاغذی شکلی که دور هر میوه پیچیده شده، لقب عروسک پشت پرده را نیز به خود اختصاص داده است.

فیسالیس در انواع مختلفی وجود دارد و رنگ های متفاوتی دارد مانند فیسالیس قرمز،، فیسالیس بنفش، فیسالیس زرد و …

نوع پرفروش و مشهور این میوه  فیسالیس نارنجی رنگ است که در بازار میوه بیشتر فروخته می شود و علاقمندان و طرفداران زیادی دارد.

این میوه جذاب بافتی شبیه به گوجه دارد و به تازگی با فراهم آوردن شرایط رشد، این میوه در بعضی شهر های ایران مانند رامسر در حال کشت و فروش است.

این میوه در دسرها و در تزیین کیک می توان استفاده نمود و ارزش غذایی بالایی دارد.

می توانید این میوه را بعد از جدا کردن پوسته کاغذی آن درون فریزر نگهداری کنید و سپس زمان مصرف برس داده و روی کیک و دسر قرار دهید.

طعم فیسالیس نارنجی نزدیک به آناناس است و با توجه به زیبایی گیاه آن، از آن به عنوان گیاه زینتی هم استفاده می شود و با فراهم کردن محیط مناسب برای رشد گیاه، می توان آن را در گلدان نیز پرورش داد.

زمان مناسب برداشت میوه وقتی است که میوه ها آنقدر رسیده اند که روی زمین می ریزند و تا زمان مصرف بهتر است پوسته کاغذی شکل دور آن را جدا نکنید زیرا به زمان سالم ماندن میوه می افزاید.

فیسالیس حاوی مقدار زیادی ویتامین ث است و از برگ و ساقه آن هم به دلیل خواص زیادی که دارد در دمنوش ها و به صورت دم کرده استفاده می شود.

دیگر مواد معدنی موجود در این میوه، موجب تقویت سیستم ایمنی بدن، بالا بردن سلامت چشمها و جلوگیری از سرطان می شود و این فواید موجب شده تا خوردن این میوه خوشرنگ توصیه شود.

نکات مهم قبل از خرید میوه فیسالیس خوراکی

نکات مهم قبل از خرید میوه فیسالیس خوراکییکی از نکاتی که در خرید انواع میوه فیسالیس اهمیت دارد، این است که از فروشگاه های مطمئن خرید کنید و بسته بندی محصول مناسب باشد تا میوه های درون آن سالم باشند.اگر هدفتان تازه خوری میوه است بهتر است از نوع نارنجی رنگ آن خرید کنید؛فیسالیس بنفش و فیسالیس سبز زیاد مناسب نیستند و بزرگتر از نوع نارنجی رنگ این میوه هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.