مرکز فروش فیسالیس بوته ای

فیسالیس بوته ای نوعی میوه است که در واقع از ترکیب و پیوند زدن چند میوه تولید می شود. این میوه در ایران چندان شناخته شده نیست ولی به طور قطع اگر افراد از خواص این میوه مطلع شوند، در خرید و مصرف آن دریغ نمی کنند.

این میوه در ابتدا به صورت بوته ای کشت داده می شوند و اندازه و شکل آن شبیه گوجه فرنگی می باشد و در رنگ های زرد، قرمز، بنفش، نارنجی موجود است. از نام های رایج این محصول می توان به گیلاس زمینی یا عروسک پشت پرده نام برد. مرکز فروش فیسالیس بوته ای

عمر بوته فیسالیس چقدر است؟

  • بیشتر بخوانید: هلو

عمر بوته فیسالیس چقدر است؟ در واقع می توان چنین گفت عمر بوته فیسالیس با توجه به گونه آن متفاوت است و از یکسال تا چندین سال می تواند عمر کند. این میوه طعم بی نظیری دارد. طعم این میوه ترکیبی از توت فرنگی، گیلاس، کیوی، آناناس دارد. این میوه در مناطق گرمسیری رشد می کند و می تواند در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این میوه را پس از خرید می توانید به مدت حداکثر 10 روز در دمای اتاق نگهداری کنید و به مدت دو ماه آن را در یخچال نگهداری کنید بدون آنکه هیچ گونه آسیبی به آن وارد شود.

از این میوه در تهیه دمنوش های خوشمزه و پرخاصیت استفاده می کنند. دمنوش فیسالیس  طبع گرمی دارد و به افراد سرد مزاج توصیه می شود از این میوه به صورت تازه یا به صورت دم کرده استفاده کنند. همچنین از ساقه و برگ خشک شده آن می توانید در تهیه انواع چای و دمنوش استفاده کنید.

نکات مهم هنگام خرید فیسالیس بوته ای

نکات مهم هنگام خرید فیسالیس بوته ای نکات مهم هنگام خرید بوته فیسالیس کمک بسیاری به مشتریان خصوصا افرادی که به تازگی قصد کشت این محصولات را دارند، می کند. از مهم ترین نکات به هنگام خرید این بوته گیاهی، توجه به نوع گونه ی آن می باشد. همانطور که گفته شد گونه های مختلف این محصول، مدت طول عمرشان با یکدیگر فرق می کند.

از دیگر نکات مهم هنگام خرید، انتخاب مرکز مناسب می باشد تا از کیفیت این محصولات اطمینان خاطر داشته باشید. شرایط کاشت، آبیاری و نحوه برداشت از دیگر سئوالاتی است که می توانید از کارشناسان فروش با تجربه بپرسید. به هنگام خرید به نژاد و گونه این میوه دقت کنید. انتخاب بهترین گونه این محصول، می تواند محصول بیشتری بدهد و سود بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. به هنگام برداشت این محصول می توانید هم میوه ی آن را و هم برگ خشک شده ی آن را مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.