مرکز فروش فیسالیس گلخانه ای زنجان

فیسالیس که نام دیگرش گیلاس زمینی می باشد دارای خواص دارویی و خوراکی فراوانی می باشد. فیسالیس زنجان در شهرستان خدابنده زنجان کشت می شود.  راندمان کشت فیسالیس در گلخانه دو برابر  راندمان کشت آن در فضای آزاد می باشد.خواص دارویی ضد دیابت و درمان کننده اسپاسم عضلانی و بیماری های تنفسی از خواص فیسالیس است. فیسالیس که باعث طراوت و سرزندگی پوست انسان می شود و بالاترین ویتامین ها را در مابین میوه ها دارد و در مهار سرطان بسیار عالی می باشد میوه  شگفت انگیزی است. مرکز فروش فیسالیس گلخانه ای زنجان، این میوه پر از خاصیت را در بسته بندی های جذاب و مختلف با بهترین کیفیت برای شما آماده کرده و به بازار ارائه نموده است که با استقبال بی نظیری از طرف خریداران مواجه شده است. این مرکز میوه فیسالیس را به دو صورت عمده فروشی و تک فروشی ارائه می کند.

مرکز فروش فیسالیس گلخانه ای زنجان

انواع فیسالیس تولیدی در زنجان

انواع فیسالیس تولیدی در زنجان چه انواعی از فیسالیس در زنجان کاشت می شود؟ چه تفاوتی بین کشت گلخانه ای و کشت در فضای آزاد وجود دارد؟

فیسالیس در زنجان در دو مدل تولید می شود. مدل اول بصورت کشت سنتی و در فضای آزاد و در فصول گرم سال می باشد که از سال های دور متداول بوده است. مدل دوم کشت فیسالیس در زنجان، کشت گلخانه ای می باشد که از روش های نوین کشاورزی می باشد و در سالیان اخیر معمول شده است. کشت بصورت گلخانه ای بسیار اقتصادی تر می باشد و در کلیه ایام سال با رعایت نکات مربوط به پرورش بهینه آن امکان پذیر می باشد. در سال های اخیر و با رونق کشت این میوه در زنجان ، صادرات فیسالیس نیز کم کم ایجاد شده و با گسترش بازار تولید آن بازار صادرات آن نیز گسترش یافته و ارز بسیار بالایی را به کشور وارد کرده است که بسیار ارزش آفرین می باشد.

قبل از خرید میوه فیسالیس به این نکات توجه کنید

قبل از خرید میوه فیسالیس به این نکات توجه کنید در هنگام خرید فیسالیس و قبل از آن باید به نکاتی توجه داشت تا بتوانید خرید خوبی را انجام دهید. خرید خود را باید حتما از فروشندگان معتبر و شرکت های معتبر انجام دهید و از خرید فیسالیس از دست فروشان و فروشندگان گذری به جد، دوری فرمایید. دستفروشان ممکن است میوه کال یا میوه بی کیفیت را برای فروش عرضه کرده باشند و شما بعد از خرید و متوجه شدن عدم کیفیت آن قادر به هیچ کاری نمی باشید اما فروشگاه های معتبر علاوه بر اینکه محصولات فیسالیس رسیده و درجه یک را به شما عرضه می کنند همچنین در صورت بروز مشکل جوابگوی مشکلات شما و سوالهایتان خواهند بود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.